Tlačiar/ka sieťotlače, tamporintu, veľkoformátovej a digitálnej tlače v chránenej dielni

Anatex, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiacCelková výška mzdy sa skladá zo základnej zložky a prémiových ukazovateľov, kvartálnych, vianočných a koncoročných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej spoločnosti máme pestrú paletu technológií potlače a brandingu, kde môžeš uplatniť svoje schopnosti, ale tiež rozšíriť svoje vedomosti.

Za posledný rok sme omladili 70 % našich strojov, rozšírili o ďalšie moderné technológie a v roku 2023 v tom plánujeme pokračovať. Keďže sa nám darí rozširovať aj portfólio našich klientov, hľadáme novú posilu ku kolegom do výroby, aby sme naše zákazky dokázali spracovať ešte rýchlejšie a kvalitnejšie.

V našej prevádzka máme nasledovné technológie, ktoré slúžia na reklamnú a priemyselnú potlač:
- tampoprintové zariadenia
- sieťotlačový poloautomat na potlač textilu
- sieťotlačové poloautomaty na potlač predmetov z papiera a plastov
- digitálna potlač textilu
- zariadenia na transferovú tlač
- UV potlač reklamných predmetov
- pneumatický raziaci lis
- veľkoformátová digitálna tlačiareň (výroba banerov, roll upov, tabúľ, ...)
- nízkonákladová tlačiareň na výrobu tlačovín, brožúr

Náplň práce:
- príprava predmetov na tlač (rozbaľovanie, balenie, finalizácia)
- nastavovanie strojov a prípravné práce pred tlačou
- obsluha jednotlivých zariadení výroby (snažíme sa o to, aby pracovník výroby bol flexibilný a dokázal obsluhovať niekoľko technológií). Čo nevieš, to ťa naučíme. Dôležité je, aby si chcel.
- potlač reklamných a priemyselných predmetov
- dokončovacie práce a finalizácia
- pomocné tlačiarenské a iné práce
- údržba a starostlivosť o stroje a zariadenia

Ak máš záujem pracovať v spoločnosti, ktorá je na trhu už takmer 30 rokov a stále sa snaží napredovať, pošli nám svoj životopis.

Miesto výkonu práce: Coburgova 13/A, Trnava

Práca v spoločnosti nepretržite fungujúcej od roku 1994
- motivačne nastavený systém odmeňovania vrátane kvartálnych, vianočných a koncoročných odmien

Vzhľadom k tomu, že sme držiteľom štatútu chránenej dielne, pozícia je vhodná aj pre ZPS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, samostatnosť, kolektívny prístup
- chuť učiť sa a napredovať
- zodpovednosť
- prax a znalosť sieťotlače, tampoprintovej potlače, prípadne veľkoformátovej tlače vítaná
- schopnosť samostatnej práce a riešenia problémov

Spoločnosť Anatex, s.r.o. je na trhu už od roku 1994. Sme najväčší distribútor kalendárov, diárov a novoročeniek na Slovensku a tiež jeden z popredných dodávateľov reklamných predmetov, textilu, tlačovín a externej reklamy
V našej výrobnej prevádzke, ktorá má štatút chránenej dielne, realizujeme rôzne druhy potlače reklamných predmetov, ale aj veľkoplošnej reklamy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4501723  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac