Obchodný manažér

Anatex, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
950 - 4 000 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde sa pripočítavajú mesačné výkonnostné a prémiové ukazovatele, ktoré tvoria celkovú mesačnú mzdu. Hlavnú časť mzdy (mimo základnej mzdy) tvoria provízie z dosiahnutých výkonov a realizovaných zákaziek. Na základe dosiahnutých výsledkov spoločnosti, sú poskytované kvartálne, vianočné a koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových B2B klientov
- telefonické kontaktovanie potenciálnych aj existujúcich klientov
- osobné návštevy potenciálnych aj existujúcich klientov
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
- spracovanie dopytov, vypracovávanie cenových ponúk, vybavovanie objednávok a ich fakturácia,
- zabezpečenie dodania objednávky v požadovanej kvalite, kvantite a termíne
- a ak nastane reklamácia, je potrebnú vyriešiť aj tú k spokojnosti klienta

* Si rodený obchodník a hovoria o Tebe, že predáš všetko?
* Vieš vytvárať dobré a priateľské vzťahy s ľuďmi?
* Vieš efektívne oslovovať a zaujať ľudí, bezproblémovo zvládaš telefonickú komunikáciu a rád cestuješ?
* Hľadáš prácu, v ktorej dokážeš uplatniť svoje obchodnícke zručnosti od A po Z?
* Zaujíma Ťa trh reklamných predmetov a chceš sa práve v tejto oblasti realizovať?
* Rád by si pracoval v dobre a pozitívne naladenom a súdržnom kolektíve?
* Chceš mať neobmedzenú výšku zárobku, ktorý limituje len tvoj výkon a nasadenie?

Ak si odpovedal ÁNO – neváhaj a kontaktuj nás, možno hľadáme práve Teba!

Zázemie budeš mať v sídle našej spoločnosti, ktoré je v Banskej Bystrici

* adaptačný proces pri nástupe na pozíciu,
* zázemie silnej a stabilnej spoločnosti (sme na trhu už 30 rokov),
* možnosť kariérneho rastu a školení
* bezplatný systém vzdelávania v oblasti reklamy a marketingu priamo v praxi

Zašli nám emailom svoj profesijný životopis a následne ťa budeme kontaktovať.

Tešíme sa na Tvoj email.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Administratíva a o ochod

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- Chuť pracovať
- Obchodný duch
- Aktívny prístup k plneniu pracovných úloh a povinností
- Samostatnosť, iniciatíva, angažovanosť, dôslednosť
- Flexibilita
- Ochota učiť sa a obchodnícky duch
- Znalosť WORD a EXCEL na pokročilej úrovni
- Prax v riadení motorového vozidla skupiny B a ochota cestovať

Spoločnosť Anatex, s.r.o. je na trhu už od roku 1994. Sme najväčší distribútor kalendárov, diárov a novoročeniek na Slovensku a tiež jeden z popredných dodávateľov reklamných predmetov, textilu, tlačovín a externej reklamy
V našej výrobnej prevádzke, ktorá má štatút chránenej dielne, realizujeme rôzne druhy potlače reklamných predmetov, ale aj veľkoplošnej reklamy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4427738  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac