Java developer- Smart Industry (Medior -Senior) aj Full Remote

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
3 000 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa tvoriť a rád vidíš hmatateľné výsledky svojej práce? Zaujímajú ťa témy ako IoT alebo AI? Máme pre teba skvelú príležitosť! Štvrtá priemyselná revolúcia je v plnom prúde a v ANASOFTe sa môžeš stať jej priamym účastníkom.

S našou inovatívnou Smart Industry platformou EMANS každodenne zvyšujeme produktivitu podnikov a znižujeme dopad priemyslu na životné prostredie. Navrhujeme a implementujeme škálovateľné logistické procesy, v reálnom čase automatizovane analyzujeme presné informácie z prevádzky, znižujeme spotrebu energií a produkciu odpadu. Sme držiteľmi ceny za logistickú inováciu roka 2018 a 2020.
Čo sa od teba očakáva?
  • Budeš zodpovedný za technologický rozvoj Smart Industry platformy EMANS a jej implementáciu u našich zákazníkov
  • Budeš sa aktívne podieľať nielen na programovaní, ale aj na analýze, návrhu a optimalizácii logistických procesov a plánovaní projektových dodávok
  • Budeš dekomponovať analytické zadania na technické úlohy a viesť juniornejších kolegov

Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý:
  • rád tvorí pridanú hodnotu
  • očakáva priateľský, stabilný kolektív a dlhodobú spoluprácu
  • ocení možnosť svojho odborného rastu, certifikácii
  • bude rád súčasťou celého projektu a aktívne sa podieľať na jeho tvorbe až po úspešné ukončenie a odovzdanie
  • je tímový hráč a ocení firemnú kultúru otvorených dverí a interné akcie - viac na www.anasoftaci.sk
  • je dušou inovátor, neustále hľadajúci cesty ako robiť veci efektívnejšie

  • Zakladáme si na pravidelných tímových workshopoch zameraných na zdieľanie know-how
  • Podporujeme školenia a o poskytujeme veľký priestor pre vzdelávanie a odborný rast
  • Neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory
  • Bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera
  • Deň dobrovoľníctva
  • Množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličitiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds, interné akcie ANApohoda, dni zdravia a i.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na pozíciu:
  • Rozsiahle skúsenosti s OOP a jazykom Java pri vývoji produkčných backendových systémov
  • Znalosť OO Design Patterns
  • Jazyky a technológie: SQL, REST API, Docker, GIT
  • Výhodou je, ak poznáš:
o Niektoré z technológií, s ktorými pracujeme: Java 8, BPMN, Camunda, Groovy, Elastic, PostgreSQL
o Paradigmy: Enterprise Integration Patterns, Service-oriented Architecture
o Vývojové nástroje: Maven, EA, JIRA, Bitbucket, Bamboo
Najlepšie sa adaptuje osobne, preto počítaj s tým, že prvé 3 mesiace budeš v Mlynskej doline. Po skúšobnej dobe si budeš môcť svoj pracovný čas viac prispôsobiť a 2 - 3 dni pracovať aj z domu.

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Patríme do TOP 10 softvérových domov na Slovensku. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.
Viac na www.anasoftaci.sk

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adela Binderová
Tel.: +421232234111
E-mail: poslať životopis
ID: 3845087  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac