1 800 - 2 200 EUR Reagujte bez životopisu

IT Analytik

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.1.2020
Celková mzda (brutto)
1 800 - 2 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu softvérových analytikov hľadáme skúseného kolegu, ktorý prinesie "nový vietor" a chuť hľadať inovatívne riešenia.
Máš rád technický a technologický svet, chceš sa podieľať na na našich vlastných unikátnych projektoch, si systematický a baví ťa komunikácia so zakazníkom? Ozvi sa nám.

Práca, ktorá na Teba čaká:
- Analýza biznis požiadaviek a procesov u zákazníka z rôznych segmentov (banky, finančné inštitúcie, orgány štátnej a verejnej správy, komerčné subjekty)
- Podpora v presales fáze- kalkulácie a odhady časovej a finančnej náročnosti implementácie požiadaviek
- Organizovanie a vedenie stretnutí so zákazníkmi a spracovanie výstupov z nich
- Analýza a spracovanie požiadaviek na funkcionalitu budúcej softvérovej aplikácie, tvorba analytických modelov ako podklad pre vývojový tím
- Návrh používateľského rozhrania v súlade s princípmi UI a UX, spolupráca s dizajnérom riešenia
- Úzka spolupráca s vývojovým tímom, testermi a konzultantmi
- Pravidelná komunikácia so zákazníkom, prezentácie a akceptácia navrhnutého a vyvinutého riešenia
- Poskytovanie konzultácií zákazníkom alebo partnerom pri implementácii produktu Signatus, kde zákazníkovi poskytujeme nielen analýzu požiadaviek, ale aj návrh na spôsob distribúcie aplikácie elektronického podpisovania na zariadenia a pomáhame s implementáciou Signatusu do bežiacich procesov

Požadujeme:
• Minimálna prax 3 roky na pozícii IT analytik nutná
• Analytické zručnosti – UML, analýza požiadaviek, UseCase modelovanie, modelovanie firemných procesov (BPMN) vyžadované
• Znalosť Analytických návrhových vzorov vítaná
• Ovládanie case nástroja Enterprise Architect podmienkou
• SQL základná znalosť
• Anglický jazyk –pokročilý
• Certifikát UML- výhodou
• Skúsenosť s vývojom mobilných aplikácií výhodou
• Znalosť prostredia v bankových a finančných inštitúciách je vítaná

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1800 eur brutto podľa skúseností

Čaká na teba:
- neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory
- možnosť odborného rastu
- množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličitiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy

Ak ťa táto ponuka zaujala a spĺňaš naše požiadavky, neváhaj nám poslať svoj životopis na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kandidáta, ktorý
• je analyticky orientovaná osobnosť, schopná prichádzať s novými návrhmi
• má schopnosť logického myslenia a zdravej argumentácie a súčasne je samostatný so zodpovedným prístupom k práci;
• dokáže komunikovať s rôznymi typmi osobností na strane zákazníka aj v internom tíme
• je tímový hráč, stmeľuje, cieli na výsledok a nerozdeľuje a napriek už nadobudnutým skúsenostiam je ochotný a schopný sa neustále učiť

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANASOFT APR, s.r.o.
Mlynská dolina 41
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adela Volčková
Tel.: +421232234111
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3804458   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1800 eur brutto podľa skúseností