2 000 - 3 500 EUR

Senior Android Developer

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
ANASOFT APR, Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Signatus tímu hľadáme skúseného vývojára.
Ak máš v sebe tímového ducha a vždy plno nápadov ako spraviť veci lepšie, ozvi sa nám.
Zaujímavé projekty za sebou a dobrá angličtina sú MUST.

Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj existujúceho produktu a tiež nových plánovaných projektov.
Budeš programovať, analyzovať, návrhovať, ladiť a mať na starosti údržbu systémov.
Okrem toho, že musíš byť skúseným vývojárom, mal by si zvládať aj face to face kontakt s klientom a poskytovať aktívnu podporu pri obchodnom rokovaní.

Je skvelé ak ovládaš:
- JAVA/J2EE
- Znalosť architektúry klient / server
- Spring Framework
- HTML5 / Javascript
- jBoss, Tomcat
- Znalosti s vývojom mobilných aplikácií
- Android
- RESTful Web Services
- Vítaný prehľad v oblasti použitia šifrovacích algoritmov a PKI
- Skúsenosti s analýzou, návrhom a spoluprácou v širšom vývojárskom tíme

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2000 eur v brutto podľa skúseností

- stabilná firma, príjemný kolektív
- možnosť pracovať na projekte, ktorý zrýchľuje komunikáciu, šetrí čas a lesy
- možnosť odborného rastu – interné školenia, konferencie, teambuildingy
- množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličitiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy (viac ti povieme na osobnom stretnutí)

Ak ťa táto ponuka zaujala a spĺňaš naše požiadavky, neváhaj nám poslať svoj životopis na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Preukázateľná zručnosť v programovaní pre mobilné zariadenia aspoň 2 roky
Znalosť Java for Android, alebo silná znalosť Java
Zaujímavé projekty za sebou
Angličtina na pokročilej úrovni
Proklientsky prístup a vedieť si obhájiť svoju prácu
Konceptuálne a abstraktné myslenie
Radosť z objavovania
Ochota vzdelávať sa, učiť sa nové veci

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANASOFT APR, s.r.o.
Mlynská dolina 41
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adela Volčková
Tel.: +421232234111
E-mail: poslať životopis
ID: 3567910   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 eur v brutto podľa skúseností