1 800 - 2 500 EUR

Softvérový administrátor

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti so správou Linuxových prostredí a chceš pracovať v trendy oblasti Smart Industry 4.0?
Ozvi sa nám. Máme prácu práve pre teba.

Čo bude tvoja zodpovednosť?
Vývoj, návrh a správa aplikačnej infraštruktúry pre platformu EMANS.
A to predovšetkým:
• Príprava aplikačnej infraštruktúry pre potreby projektov
• Vytváranie a správa virtuálnych prostredí a projektových repozitárov
• Konfigurácia koncových zariadení (terminály, tablety, RFID antény...)
• Vývoj nových aplikačných kontajnerov (Docker, Kubernetes)
• Implementácia aplikačného a technologického vybavenia v prostredí priemyselnej výroby
• Budeš mať v rukách chod veľkých fabrík a to doslova

Akými odbornými znalosťami by si mal disponovať?
Nutnosť:
• expertná znalosť administráce systémov Debian/GNU Linux
• znalosť bežných sieťových topológií, protokolov, a služieb (dns, http(s), ssh, ftp, samba)
• schopnosť analyzovať a riešiť komplexné infraštruktúrne problémy týkajúce sa zdrojov a aplikačného vývoja
• skúsenosti so skriptovaním (Bash, Python, PowerShell…)

V našom EMANS tíme rozhýbeš skutočný ekosystém moderných technológií. Budeš sa aktívne podieľať na vývoji aplikačnej infraštruktúry, ktorá pretvára bežné výrobné podniky na smart factory. (Naše EMANS projekty - https://www.anasoft.com/emans/sk/home/Referencie).
V EMANS tíme veríme tomu čo robíme. Sme hrdí na to, že náš kód dokáže poskladať auto, bezchybne vyskladňovať, doručiť na správne miesto...

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1800 € podľa skúseností

- Príjemné neformálne pracovné prostredie, otvorená komunikácia pri káve i pri robote
- Tvorivá práca, v ktorej ti nehrozí každodenný stereotyp
- Workshopy zamerané na vzájomné zdieľanie know-how v tíme i s partnermi
- Zamestnanecké výhody, ktoré vieš ovplyvniť
- Výborná tímová spolupráca a individuálne kompetencie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Výhodou je ak máš skúsenosti s niektrou z technológií, s ktorými pracujeme:
• Integračné nástroje: Fabric8/JBossFuse
• Sytémy riadenia bázy dát: Elastic (NoSQL), PostgresSQL
• Analytické-reportingové nástroje: Kibana
• Atlassian SW: Bamboo, BitBucket, Jira
• Správa repozitárov: Artifactory
• Virtualizácia: Docker, Kubernetes, VMWare, Hiper-V
• Minitoring: Zabbix
• Orchestrácia: Ansible
• Messaging: ActiveMQ, MQTT
• Vítané sú aj skúsenosti z priemyselného prostredia (PLC systémy a podobné riadiace systémy)

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Mlynská dolina 41
81102 Bratislava

Kontakt

ID: 3418373   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1800 € podľa skúseností