Softvérový administrátor pre Smart Industry

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2.300 € podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ITčkár, ktorý tomu, čo robí, aj rozumie a vie tvoriť?
Svoj domáci server si už opäť nakonfiguroval a láka ťa predstava spravovať ich násobne viac?
Vyznáš sa v súčasných trendoch z oblasti IoT? Máš skúsenosti so správou Linuxových prostredí a slová ako Docker či Kubernetes pre teba nie sú neznáme?
Ozvi sa nám. Máme prácu práve teba.

V našom EMANS tíme rozhýbeš skutočný ekosystém moderných technológií. Budeš sa aktívne podieľať na vývoji aplikačnej infraštruktúry, ktoré pretvára bežné výrobné podniky na smart factory. (Naše EMANS projekty - https://www.anasoft.com/emans/sk/home/Referencie).
V EMANS tíme veríme tomu čo robíme. Sme hrdí na to, že náš kód dokáže poskladať auto, bezchybne vyskladňovať, doručiť na správne miesto...

Čo bude tvoja zodpovednosť?
Vývoj, návrh a správa aplikačnej infraštruktúry pre platformu EMANS (https://www.anasoft.com/emans/sk).
A to predovšetkým:
- Príprava aplikačnej infraštruktúry pre potreby projektov
- Vytváranie a správa virtuálnych prostredí a projektových repozitárov
- Konfigurácia koncových zariadení (terminály, tablety, RFID antény...)
- Vývoj nových aplikačných kontajnerov (Docker, Kubernetes) - CaaS
- Implementácia aplikačného a technologického vybavenia v prostredí priemyselnej výroby
- Budeš mať v rukách chod veľkých fabrík a to doslova

- Príjemné neformálne pracovné prostredie, otvorená komunikácia pri káve i pri robote
- Tvorivá práca, v ktorej ti nehrozí každodenný stereotyp
- Workshopy zamerané na vzájomné zdieľanie know-how v tíme i s partnermi
- Zamestnanecké výhody, ktoré vieš ovplyvniť
- Výborná tímová spolupráca a individuálne kompetencie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - základy
Java - základy

Počet rokov praxe

4

Výhodou je ak poznáš niektoré z technológií, s ktorými pracujeme:
- Jazyky: Python, C
- Vývojové nástroje: Eclipse IDE, Maven, GIT
- Skúsenosti s integračnými nástrojmi: Fabric8/JBossFuse, WildFly
- Databázové systémy: Elasticsearch, PostgresSQL
- Analytické nástroje: Kibana
- Skúsenosti s technológiami: Atlassian SW (Bamboo, BitBucket, Jira), Artifactory, Docker Kubernetes, Zabbix, Ansible
- Skúsenosti z priemyselného prostredia (PLC systémy a podobné riadiace systémy)

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Mlynská dolina 41
81102 Bratislava
ID: 3418373   Dátum zverejnenia: 2.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2.300 € podľa skúseností