Senior .NET developer

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina 41, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo hovoríš na aktuálne smerovanie .NET frameworku?
Kde by si ho rád videl o rok?
Čo je tvoja prvá voľba pre vytvorenie vizuálne pútavého webu?
A na čo sa spoľahneš, ak potrebuješ vytvoriť aplikáciu s komplexnou business logikou rýchlo a spoľahlivo?
Aké závany pachov v kóde ti smrdia a aké v niektorých situáciách rád prehliadneš?
Príď sa s nami porozprávať!

- Budovanie riešení na mieru
- Programovanie, analýza, návrh, ladenie, rozvoj a údržba systémov na platforme .NET
- Práca v rôznych business oblastiach a technológiách

Príjemné neformálne pracovné prostredie, otvorená komunikácia
Možnosti odborného rastu
Adekvátne finančné ohodnotenie a systém zamestnaneckých výhod
Výborná tímová spolupráca a individuálne kompetencie

Ak ťa táto ponuka zaujala, spĺňaš kľúčové kompetencie a máš záujem dozvedieť sa viac, kontaktuj nás mailom na hr@anasoft.com, resp. na telefónnom čísle +421 2 3223 4362.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

.NET - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Preukázateľná zručnosť v programovaní v C# .NET a znalosť technológií Microsoft aspoň päť rokov
- Zaujímavé projekty za sebou
- Nadhľad
- Radosť z objavovania
- Konceptuálne myslenie a abstrakcia
- Porozumenie spolupráce v tíme
- Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť
- Vytrvalosť

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANASOFT APR, s.r.o.
Mlynská dolina 41
811 02 Bratislava 4
ID: 3213073   Dátum zverejnenia: 12.10.2017