Marketingový špecialista pre IT produkt - junior

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina 41, 811 02 Bratislava 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa popri profesionálnom marketingu zaujíma aj prostredie výroby, MES, robotiky a augmented reality, si náš.

Hľadáme inovátora so záujmom o najnovšie technológie, Internet of Things a nebojí sa vyhrnúť si rukávy:
  • podpora pri príprave, realizácii a vyhodnocovaní marketingových aktivít a marketingovej komunikácie IT produktu - EMANS
  • spolupráca na tvorbe marketingovej stratégie produktu a jej následnej implementácii
  • príprava a spravovanie webových stránok produktu
  • tvorba letákov, marketingových vizuálov, infografík, newsletterov, výroba bannerov
  • podpora pri plánovaní, realizácii a koordinácii online a offline kampaní
  • sledovanie trendov, monitoring a analýza konkurencie
  • príprava podkladov pre sociálne siete
  • event manažment – participácia na tvorbe a realizácii odborných podujatí pre zákazníkov.

Popri kreatívnej práci na veľkých i menších projektoch, môžeš sa tešiť na:
  • exkurziu do reálnych fabrík, kde sa uplatňujú naše riešenia
  • odmeňovanie zodpovedajúce schopnostiam a praxi
  • možnosti osobnostného rastu a rozvoja odborných zručností
  • prácu v dynamickom prostredí, ktoré ide nielen s dobou, ale tiež predbieha trendy
  • priateľskú atmosféru takmer bez formalít
  • skvelý tím, s ktorým veľa zažiješ a mnoho sa naučíš
  • školenia, tímbildingy, domáce aj zahraničné konferencie
  • skvelú kávu, čaj a v stredu máme i varenú čokoládu
  • „mítingy“ na terase s krásnym výhľadom.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis na [email protected].
S motivačným listom zašli odkazy na sociálne siete, blogy, články, prípadne popis kampaní, ktoré sú tvojim dielom. S radosťou si ich všetky pozrieme.
Pripoj, prosím ťa, aj odpovede na otázky:
Ak by si mal vybrať len jeden dôvod, prečo by si mal pracovať v ANASOFTe, ktorý by to bol? S čím nám vieš reálne pomôcť?

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Hľadáme kreatívca, ktorý bude prinášať nápady, tieto dokáže samostatne zrealizovať a má ambíciu stať sa marketingovým seniorom.
Očakávame:
  • minimálne ročné skúsenosti v niektorej z oblastí: písanie blogov / správa sociálnych sietí / organizácia podujatí
  • nadšenie pre marketing, ale aj pre inovatívne technológie (i) vo výrobe
  • kreativitu a orientáciu v online marketingových trendoch
  • skúsenosť so správou sociálnych sietí
  • ovládanie Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign alebo iného grafického programu na úrovni bežného používateľa
  • prax so správou a tvorbou obsahu webovských stránok - je výhodou
  • skúsenosti s Google analytics sú výhodou
  • samostatnosť a schopnosť tímovej spolupráce
  • odvahu vstúpiť do priemyselných odvetví, a to doslova.

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Patríme do TOP 10 softvérových domov na Slovensku. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.
Viac na www.anasoftaci.sk

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Čekovská
E-mail: poslať životopis
ID: 3186703  Dátum zverejnenia: 13.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou