Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Manipulačný pracovník / preberanie fólie pre ZŤP a dlhodobo chorých

AMY-PLAST, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Coburgova, Trnava
Termín nástupu
ihneď
750 - 1 450 EUR/mesiac750€ + bonus za splnenú nad normu, spolu možnosť až 1450EUR €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k tímu v našej spoločnosti a pomôž nám so separovaním odpadu - priemyselnej fólie. U nás si vítaný pokiaľ Tvoj zdravotný stav nie je 100%. Privítame Ťa ak si poberateľom invalidného dôchodku, prípade Ti život priniesol iné zdravotné ťažkosti a na chorobu sa liečiš viac ako 2 roky.

Práca je vhodná aj pre uchádzačov z Ukrajiny.

Náplňou práce bude separácia odpadovej priemyselnej fólie na transparentnú a farebnú, následná vizuálna kontrola a spracovanie jednotlivých druhov odpadu s následnou obsluhou lisovacieho zariadenia. Nič čo by si nezvládol. Práca je príjemná, si chránený pred chladom a teplom. Pracovať budeš v rodinnej firme, v príjemnom prostredí bez stresu a náhlenia, avšak práca samozrejme vyžaduje splnenie normy. Práca je vhodná pre každého, kto má chuť nájsť si uplatnenie v pracovnom živote. Manuálna činnosť je vykonávaná v stoji.
Pracujeme výlučne na 1 zmenu od PO - PI od 06:00 do 14.30. Prevádzka sa nachádza v areáli TAZ - ky na Coburgovej ulici v Trnave.

Výška mzdy je priamo závislá na splnení vopred dohodnutej normy. Viac separovaného materiálu = viac € na výplatnej páske.

  • Motivujúci systém finančného ohodnotenia
  • Príspevok na stravu
  • Priateľský/rodinný kolektív
  • Práca na TPP na dobu neurčitú
  • Dlhodobá stabilná práca
  • Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie informácie môžete volať na 0903 574 758.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Priemysel, výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca je vhodná pre uchádzača so zdravotným obmedzením (doba liečenia viac ako 2 roky) alebo ZŤP
- zodpovednosť
- spoľahlivosť za dobre odvedenú prácu
- splnená mesačná dochádzka
- po zaučení splnenie dennej normy
- manuálna zručnosť
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky pred samotným nástupom na výkon

Firma Amy-Plast, s.r.o. sa zaoberá separáciou odpadových plastov. Ponúkame zamestnancom stabilnú prácu, dobré pracovné ohodnotenie a začlenenie do kolektívu.
Pracuje sa iba na 1 pracovnú zmenu a víkendy sú voľné. Viac info na pracovnom osobnom pohovore. Tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Pavlik
Tel.: +421903574758
E-mail: poslať životopis
ID: 4647356  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac