Samostatný účtovník

aMusevity, s.r.o.

Pasienková, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 700 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upravené v uvedenom rozmedzí podľa skúseností uchádzača o prácu na plný úväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a zaúčtovanie dokladov.

Príprava podkladov na DPH.

Správa hlavnej knihy.

Komunikácia s klientmi ( zvyčajne online).

Aktívne vyhľadávanie efektívnych metód spracovania rutinných činností.

Navrhovanie vylepšení interných aplikácií spločnosti.

​Pravidelné predplatené školenia zamerané na účtovanie a dane.

Príspevok na šport, kultúru a zdravie maximálne do výšky 500 euro na rok.

Príspevok zamestnávateľa na stravu vo výške 10 euro/deň.

Home office minimálne 2x do týždňa.

Počas skúšobnej doby sa vyžaduje fyzická prítomnosť na sídle spoločnosti za účelom zaškolenia minimálne 3x za týždeň. V tomto čase budú oprávnené náklady na cestu a ubytovanie preplatené.

Po zaslaní životopisu a motivačného listu bude vybraným uchádzačom zaslaný test overujúci znalosti uchádzača v oblasti účtovníctva, daní a MS Excel.
V druhom kole budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor, alternatívne na videohovor.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Minimálne 4 roky v IS Pohoda - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

4 roky

Počet rokov praxe

4

Schopnosť pracovať v tíme.

Orientácia na cieľ.

Cit pre detail.

Orientácia na digitálne technológie.

Sme účtovnícka firma aMusevity a sme priekopníkmi v digitálnom účtovníctve už od roku 2012. Sme tím skúsených odborníkov na dane a mzdy, ktorí veria v silu inovácie prinášajúcu jednoduchosť a transparentnosť, no zároveň ostávajú ľudskí. Myslíme si, že všetci podnikatelia – či už malí alebo veľkí – by mali mať svoje účtovníctvo pod palcom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4787895  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac