Key Account Manager, Amundi Slovensko

Amundi Czech Republic, investiční společnost, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovní náplň:

  • Školenia siete UniCredit Bank na Slovensku („UCB“) a vybraných distribútorov
  • Návštevy a koučovanie pracovníkov UCB na predaj investičných produktov na pobočkách, organizovanie vzdelávacích a motivačných projektov, komunikácia s riaditeľmi pobočiek
  • Podpora pre distribútorov
  • Starostlivosť o web stánku www.amundi.sk
  • Samovzdelávanie a zvyšovanie odbornosti
  • Spolupráca na vylepšovaní administratívnych procesov, marketingových materiálov a prezentácií

Požiadavky:

  • Orientácia vo finančníctve a ekonomike, záujem o odbor investícií
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Obchodný duch a chuť odovzdávať znalosti druhým
  • Prezentačné schopnosti a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
  • Flexibilita, ochota cestovať

Ponúkame:

  • Zázemie stabilnej spoločnosti a európskej špičky v odbore
  • Služobné auto a telefón aj na súkromné účely
  • Profesionálny rozvoj
  • Príjemný kolektív
  • Práca na dobu určitú (6 mesiacov) s prípadným predĺžením
  • Zmluva cez pracovnú agentúru