Koordinátor montáže a výroby automatických liniek

AMT Servis, s.r.o.

Miesto práce
Pod Hrádkom 5, Prešov-Solivar
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 800 EUR/mesiacfix podľa preukázaných schopnosti + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka pre manažovanie montáže a výroby automatických liniek, pre tvorivú schopnosť hľadať technické riešenia,
Pracovná náplň:
- manažuje montáž a výrobu automatických liniek
- hľadá technické riešenia
- konzultuje s konštruktérmi a programátormi konkrétne riešenia
- pripravuje a sumarizuje technické návrhy a podklady koordinátora projektov
- navrhuje optimálne zákaznícke riešenia,
- na základe poznatkov neustále zefektívňuje a zdokonaľuje proces riadenia výroby,
- komunikuje so zákazníkmi a obchodníkmi počas výroby automatických liniek;
- vypracováva rozpočty, kalkulácie a cenové ponuky
- komunikuje s dodávateľmi a zadáva dopyty na vypracovanie cenových ponúk
- spracováva návrhy na objednávky
- zabezpečuje aktualizácie výrobnej kalkulácie zákazky,
- koordinuje činnosti v procesoch odovzdania a vyhodnotenia zákazky
- zodpovedá za dodržiavanie legislatívnych a interných noriem a smerníc,
- dodržiava všeobecne záväzné predpisy,
- vykonáva ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného, resp. koordinujúceho pracovníka.
- Komunikuje so zákazníkom na úrovni montáže liniek v prevádzke
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

- práca v modernej spoločnosti, ktorá má viac ako 19-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom trhu
- priestor pre vlastnú iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesijného rozvoja
- Osobný rozvoj, odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
- flexibilná časť pracovnej doby
- Príspevok na III. pilier DDS– myslíme na tvoju budúcnosť.
- Odchodné pri odchode na dôchodok – nad rámec zákona.
- Uvítame tvoje komunikačné schopnosti, tímovú spoluprácu, tvorivú schopnosť hľadať technické riešenia
- atraktívna samostatná práca
- perspektívna práca v dynamickom priemyselnom odvetví
- motivujúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - elektro a strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

3

Hľadáme Vás!
ak ste osobou technického typu a baví vás práca ktorou pomáhate veľkému množstvu ľudí, môžete nás kontaktovať.

Ste odborník v elektrotechnike alebo strojárenstve alebo automatizačnej technike ?
Ponúkame perspektívnu prácu v prosperujúcej firme, ktorá patrí medzi najsilnejšie firmy v oblasti automatizácie priemyslu v regióne.

Výhodou je:
Naši technici sú personálnou základňou pre vyššie manažérske pozície .
Ak máte ambície a preukážete nám Vaše schopnosti, kariérny rast je vo Vašich rukách. Môžete patriť medzi 5% pracovníkov s najvyššími mzdami vo svojom obore.

Požadujeme:
- Čítanie a práca s technickou dokumentáciou
- Technické a analytické myslenie, vysoké pracovné nasadenie
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Komunikačné zručnosti, precíznosť, flexibilita
- organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- zodpovednosť
- schopnosť a ochotu vzdelávať sa

Spoločnosť AMT Servis,s.r.o. je inžiniersko-obchodná firma so zameraním sa na meraciu a regulačnú techniku v oblasti priemyslu, vývoj a výrobu jednoúčelových strojov a zariadení určených na montáž a testovanie. Je servisným strediskom firiem: DANFOSS, Siemens, SPIRAX SARCO, MJK

Sme oprávnení pre montáž určených meradiel pre studenú a horúcu vodu a ich komponenty a pre merače tepla ako aj pre montáž meračov pre kvapaliny iné ako voda. Rozhodujúce komponenty projektov sú dodávané od renomovaných firiem, ktoré zastupujeme na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4773643  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac