CNC frézar (Ref. č.: 6)

AMT Automatizácia, s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 2689/28D, Nové Mesto nad Váhom
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť AMT Automatizácia, s. r. o, Nové Mesto nad Váhom prijme do TPP pracovníka na pozíciu "CNC frézar". Ide o prácu na Obrábacom centre LV 116.
Práca na 2 zmeny.
Nástup možný ihneď, prax v danom obore podmienkou.
Kontakt: 0903 425 503

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel

Počet rokov praxe

1

Znalosť čítania výrobných výkresov
Znalosť strojársky noriem
Programovanie centra v systéme Heidenhein

Firma AMT Automatizácia, s.r.o. stavia na dlhoročných skúsenostiach pracovníkov s navrhovaním, výrobou, predajom, inštaláciou a záručným i pozáručným servisom strojov a technológií. Pokračuje vo výrobnom programe v oblasti automatizácie vo všetkých odvetviach priemyslu, hlavne v potravinárstve počínajúc účelovými strojmi a zariadeniami, linkami až po výrobu a dodávku kompletných výrobných technológii podľa požiadavky zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Trenčianska 2689/28D
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3208070   Dátum zverejnenia: 6.10.2017