Montážny technik

AMS Com, spol. s r.o., informačné, komunikačné a bezpečnostné technológie

Miesto práce
Bojnická 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného montážneho technika, kolegu na realizácie kabeláží a dátových rozvodov pre rôzne technológie (kamerové, zabezpečovacie, dochádzkové, požiarne, telefónne systémy, systémy kontroly vstupu) . Medzi jeho hlavné činnosti bude patriť najmä :
- montáž metalických slaboprúdových a optických vedení podľa zadania,
- montáž a kontaktovanie prepojovacích polí kabelážnych systémov,
- montáž žľabov, trubiek, zásuviek,
- montáž slaboprúdových zariadení

- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu už viac ako 25 rokov
- kreatívna, rozmanitá a odborná práca
- možnosť osobného a profesijného rastu
- mladý dynamický kolektív, aktívna podpora vedenia
- odborné zaškolenie

Do nášho tímu hľadáme šikovného technika, ktorého náplň práce bude tvoriť najmä realizácia projektov so zaujímavými technológiami, manipulácia s tovarom, jeho preprava a montáž.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na našu e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti AMS Com spol s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Po posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti sú výhodou
- manuálna zručnosť
- lojalita
- bezúhonnosť
- flexibilita
- spoľahlivosť
- ochota vzdelávať sa
- zmysel pre detail

Viac ako 30 rokov sme odbornou spoločnosťou v oblasti slaboprúdových systémov a technológií (kamerové, zabezpečovacie, dochádzkové, požiarne, telefónne systémy a systémy kontroly vstupu). Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne s využitím odborných vedomostí, skúseností a najmodernejšej techniky. Spolupráca s výrobcami udávajúcimi trend v oblasti bezpečnostných, komunikačných a informačných systémov spojené s profesionálnym prístupom našich pracovníkov zaručuje kvalitu, na ktorej staviame každú spoluprácu.
Sme držiteľom certifikátov ISO9001 a ISO27001

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3988210  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac