Odborný/ Technický školiteľ/ Tréner/ Produktový školiteľ - HVAC

Amrop Partners v.o.s.

Miesto práce
Bratislava
2 900 EUR/mesiacKonečná odmena pre kandidáta bude zohľadňovať skúseností, zručnosti a dĺžku praxe na pozícii odborného /produktového technického školiteľa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výkon základného teoretického výcviku/ výuky/ školení/ odborných technických školení.
• Tvorba tréningových programov, postupov a materiálov odborných a technických / servisných školení.
• Riadenie, organizácia a realizácia odborných školení pre diverzifikované skupiny účastníkov.
• Poskytovanie inovatívnych a kvalitatívnych príležitostí na celoživotné vzdelávanie a denné vzdelávanie s cieľom rozvoja zručností a kompetencií a zvyšovanie kvalifikácie.
• Samostatné vedenie centra odborného a technického vzdelávania (inštalácie, servis).
• Metodické a manažérske usmernenie pre centrum odborného vzdelávania.
• Realizácia interných školení zameraných na získanie špecifických znalostí pre servis HVAC zariadení.
• Príprava vzdelávacieho systému podľa európskej normy: EN 13313 Chladiace zariadenia a tepelné čerpadlá / Odborné znalosti osôb.
• Aktívna spolupráca so strednými a vysokými školami.
• Organizácia a vedenie servisných školení pre realizačných partnerov v oblasti HVAC.
• Nahrávanie a vytváranie video návodov.
• Aktívna a strategická účasť na vylepšovaní existujúcich a podieľanie sa na tvorbe nových materiálov potrebných pre školenia pre jednotlivé technické oblasti, aplikovanie a prispôsobenie školení pripravených zahraničnou centrálou spoločnosti pre SK podmienky.
• Aktívne sledovanie platnosti odborných certifikátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre popredného svetového výrobcu zariadení na vykurovanie, vetranie a klimatizáciu, vrátane tepelných čerpadiel a systémov chladenia / HVAC plus R.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výučný list v elektrotechnickom odbore je výhodou, získaná odborná spôsobilosť podľa §21, §22, §23 vyhlášky č. 508/2009Z.z. je takisto výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

• Technické zameranie a nadšenie pre technológie.
• Prax revízneho technika vyhradených technických zariadení je vítaná.
• Požadovaná prax minimálne 5 rokov v oblasti prevádzky / údržby strojov a zariadení, zameranie na HVAC.
• Skúsenosť s lektorskou činnosťou, resp. so zaškoľovaním pracovníkov, organizačné schopnosti. Viacročné skúsenosti v úlohe školiteľa (technológie, technologické produkty, servis) sú veľmi vítané.
• Vítané sú skúsenosti s TZB, hlavne HVAC.
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, analytické myslenie, ochota vzdelávať sa a prezentačné schopnosti.
• PC znalosti – MS Office, Outlook, SAP.

Amrop – Leaders For What`s Next je poradenská spoločnosť zaoberajúca sa poradenstvom v oblasti ľudského kapitálu. Konzultanti spoločnosti pôsobia pod značkou Amrop už viac ako 20 rokov na slovenskom a stredoeurópskom trhu pričom poradenské riešenia prinášajú v týchto oblastiach:

* Executive Search
* Strategic Talent Acquisition
* Leadership Advisory
* Board Services

Amrop Slovakia je súčasťou spoločenstva s celosvetovou pôsobnosťou, ktoré sa zameriava na kontextom riadené cielené vyhľadávanie kandidátov na manažérske a špecializované pozície. Amrop sa riadi princípmi The Association of Executive Search Consultants (AESC) – najuznávanejšej globálnej asociácie spoločností zameraných na poradenstvo v oblasti Retained Executive Search & Leadership Advisory.

Pri realizácii projektov Amrop využíva model 3D špecializácie postavený na kombinácii poznania sektora, funkčného zaradenia pozície a špecifík vyplývajúcich z typu vlastníctva danej organizácie, čo našim odborným konzultantom umožňuje efektívne riešiť aj najnáročnejšie výzvy a problémy na úrovni orgánov spoločností, manažmentu alebo expertov a špecialistov. Ľudskokapitálovými riešeniami zameranými na prácu s talentami a lídrami zvyknutými pracovať ponad hranice krajín a sektorov klientom pomáhame pri rozvíjaní podnikania a dosahovaní strategických cieľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4544771  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac