Hľadáme Pizza Hut Lovery do Bory Mall od 4,5€/hod.

AmRest s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
588 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáš prácu a rád sa pohybuješ v gastronómii? Miluješ pizzu a s radosťou si mákneš? Pokiaľ si usmievavý, pozitívne naladený a preferuješ prácu v tíme skvelých ľudí, neváhaj a pridaj sa k nám do Pizza Hut!

Prečo by si mal pracovať práve u nás?

- Ponukáme okamžite zmluvu na dobu neurčitú
- Pracovnú dobu si môžeš naplánovať podľa seba
- Dostaneš príplatky za prácu cez víkend a počas štátnych sviatkov
- Tringelty a bonusy z tržby reštaurácie
- Jedlo počas pracovnej doby za pár drobných
- Výhody v rámci naších značiek - AmRest (Burger King, Starbucks)
- Možnosť rastu na vedúce pozície
- Získáš odmenu za doporučenie kamaráta
- Zaujímavé teambuildingy a iné mimopracovné aktivity :-)

Čo by si mal spĺňať?

- Mal by si byť tímový hráč s pozitívnou energiou :-)
- Malo by sa dať na Teba spoľahnúť
- Mal by si odpracovať aspoň 20 hodín za týždenne

Chceš se dozvedieť viac? Napíš nám a my sa ti ozveme! :-)

Miesto výkonu práce: Bory Mall, Lamač 6780, Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3454980  Dátum zverejnenia: 23.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 588 EUR/měsíc