Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - obsluha CNC

AMOSA Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Vápenická 30, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
dohodou
Od 816 EUR/mesiac+ mesačné prémie 120€ od prvého dňa pracovného pomeru. Konkrétne mzdové podmienky sú závislé od predpokladanej doby zapracovania na pracovnú pozíciu v nadväznosti na odbornú prax a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC obrábacieho stroja, meranie podľa výkresovej dokumentácie.
Práca v trojzmennom režime.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- možnosť záloh
- mesačné prémie hneď od nástupu
- dochádzkový bonus a mimoriadne ročné odmeny,
- ročná valorizácia mzdy,
- príplatky za zmennosť a víkendy podľa platného zákona,
- odborné zaškolenie všetkých pracovníkov, práca s modernými výrobnými technológiami,
- stravovanie vo vlastnej jedálni, príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom,
- sociálny program a zamestnanecké benefity,
- zvýhodnené vstupy do Centra zdravia (posilňovňa, fínska sauna, masáže, pedikúra, manikúra) v objekte zamestnávateľa,
- možnosť kariérneho rastu,
- firemná preprava na trase Prievidza - Handlová a späť.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce možné v Prievidzi alebo v Handlovej.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Sériový dodávateľ pre medzinárodný automobilový priemysel a pre systémovo nadväzujúcich dodávateľov v celosvetovom meradle sa zameriavame na trieskové obrábanie súčastí prevodoviek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

AMOSA Slovakia s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na českom a slovenskom trhu. Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na Vaše potreby - tak uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4499510  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac