Operátor výroby

AMOSA Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Andreja Hlinku 1514/86, Nováky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v trojzmennej prevádzke.Týždeň ranná, týždeň poobedná a týždeň nočná.
Výroba automobilových komponentov z polyuretánovej peny a hliníka.
Jednoduchá denná údržba stroja (čistenie).
Udržiavanie bezpečnosti, čistoty a poriadku na pracovisku.

Práca v stabilnej spoločnosti s perspektívou do budúcnosti.
Firemné akcie.
Stravovanie na rannej a poobednej zmene v závodnej jedálni.Za nočnú zmenu stravný lístok.
Možnosť kariérneho rastu.
Príplatky nad rámec zákonníka práce.
Bonusový systém.
Mimoriadne odmeny.
Vianočný bonus a 13.plat
Systém zlepšovacích návrhov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Carcoustics Slovakia Nováky, s.r.o. je závod Carcoustics spoločnosti na Slovensku, zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Špecializuje sa na riešenia akustických a tepelných problémov, navyše poskytuje riešenia tesniacich funkcií, zníženia hmotnosti alebo vystužení štruktúry najmä pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať.
Zodpovedný prístup k pracovným úlohám.
Práca je vhodná aj pre mužov aj pre ženy.

AMOSA Slovakia s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na českom a slovenskom trhu. Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na Vaše potreby - tak uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3664360  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac