Krumpla! Hľadáme Čašnika/-čku 850 netto! + bonusy

Ammek Industries s.r.o.

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Termín nástupu
hned'

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
 Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
 Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a
nápojov).
 Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
 Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
 Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo
osobne.
 Zaznamenávanie objednávok a príprava nápojov.
 Dodržiavanie správneho postupu prípravy predávaných nápojov.
 Sledovanie správnych skladových zásob nápojov a doplnkových produktov.
 Obsluhovanie registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok.
 Zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku.
 Hmotná zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

netto 850€ (ofic. brutto 650€ ) + bonusy

O ČO IDE:
Si mlady, energicny, vies sa baviť s ludmi, varit' dobru kavu a milujes svoju pracu? Vies k tomu aj trochu anglictinu??? ;) Obcas prides aj na cas do prace? ;)

Tak sa ozvi a napis nam! ;) My sme restauracia KRUMPLA, co je na Obchodnej v Bratislave.

Hladame čašnika/-čku k nam do teamu. Robi sa dlhy/kratky tyzden. Plat je 850 netto.

Nastup cim skor!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- máš rád prácu s kvalitnými a čerstvými surovinami
- vieš, že „fast-food“ sa dá robiť kvalitne, chutne a aj zdravo
- záleží ti na výsledku tvojej práce a aby boli ľudia spokojní

Sme reštaurácia s objednávaním pri stole a rýchlou prípravou jedál. V našich reštauráciách zákazníci oceňujú, že naše jedlá z mäsa, rýb a zeleniny robíme čerstvo, chutne, kvalitne a zdravo.

HLAVNÁ OBLASŤ SPOLOČNOSTI, PRE KTORÚ JE POZÍCIA OBSADZOVANÁ:
- rýchle občerstvenie, reštaurácie, stravovacie zariadenia

Obchodná 19
81106 Bratislava

Kontakt

ID: 3386712   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   netto 850€ (ofic. brutto 650€ ) + bonusy