Krumpla! Hľadáme Kuchára 1200 netto! + bonusy

Ammek Industries s.r.o.

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Termín nástupu
hned'
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiacnetto 1200€ (ofic. brutto 700€ ) + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy,
oblohy).
 Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
 Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál a receptúr.
 Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
 Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
 Kontrola kvality hotových jedál.
 Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín a ich účelné využívanie.
 Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú
stránku pokrmov.

O ČO IDE:
Si mlady, energicny, variš s laskou v srdci a milujes svoju pracu? ;)

Tak sa ozvi a napis nam! ;) My sme restauracia KRUMPLA, co je na Obchodnej v Bratislave.

Hladame kuchára/-ku k nam do teamu. Robi sa dlhy/kratky tyzden. Plat je 1200 netto.

Nastup cim skor, pripadne od 1.novembra 2019!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- máš rád prácu s kvalitnými a čerstvými surovinami
- vieš, že „fast-food“ sa dá robiť kvalitne, chutne a aj zdravo
- záleží ti na výsledku tvojej práce a aby boli ľudia spokojní

Sme reštaurácia s objednávaním pri stole a rýchlou prípravou jedál. V našich reštauráciách zákazníci oceňujú, že naše jedlá z mäsa, rýb a zeleniny robíme čerstvo, chutne, kvalitne a zdravo.

HLAVNÁ OBLASŤ SPOLOČNOSTI, PRE KTORÚ JE POZÍCIA OBSADZOVANÁ:
- rýchle občerstvenie, reštaurácie, stravovacie zariadenia

Obchodná 19
81106 Bratislava
ID: 3386712  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiacnetto 1200€ (ofic. brutto 700€ ) + bonusy