Krumpla! Hľadáme hlavného kuchára 1500 netto!

Ammek Industries s.r.o.

Miesto práce
Kamenné Námestie, Bratislava
Termín nástupu
hned'
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytvorenie nového jedálneho lístka
- Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál.
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov
- Organizovanie všetkých výrobných procesov
- Kontrola kvality
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín a ich účelné využívanie.
- Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú
stránku pokrmov.

O ČO IDE:
Si energický, skúsený, hľadáš si kľudnú prácu a varíš s láskou v srdci? ;)

Tak sa ozvi a napíš nám! ;) Sme reštaurácia KRUMPLA, čo je na Kamennom námesti v Bratislave.

Hľadáme hlavného kuchára/-ku k nám do teamu. Robí sa zatiaľ pondelok-piatok od 8:30 do 18:00. Plat je 1500 netto.

Nástup čim skôr.

IG: krumplarestaurant
www.krumpla.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- máš rád prácu s kvalitnými a čerstvými surovinami
- vieš, že „fast-food“ sa dá robiť kvalitne, chutne a aj zdravo
- záleží ti na výsledku tvojej práce a aby boli ľudia spokojní

Ammek Industries s.r.o. - vykonáva sprostredkovateľskú činnosť v oblasti služieb, obchodu a výroby.
ID: 3386712  Dátum zverejnenia: 1.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac