Vedúci zahraničnej pobočky

AMiO sp. z o.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
21.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AMiO sp.z o.o. - Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť z Poľska pôsobiaca v automobilovom a leteckom priemysle hľadá zamestnanca na pozíciu:

Miesto práce: Slovensko, Žilina

Zodpovednosti:
starostlivosť o imidž pobočky spoločnosti
dohľad nad mobilnými obchodníkmi
spolupráca s účtovníctvom a starostlivosť o aktuálnu dokumentáciu spoločnosti
spolupráca s centrálou spoločnosti
vývoj a implementácia predajných stratégií a plánov pre miestnych klientov
úspešná obchodná činnosť v priemysle
dosiahnutie predajných cieľov
získavanie nových dodávateľov,
obchodné stretnutia, prezentácie, produktové a inštruktážne školenia
vyjednávanie obchodných podmienok a dohľad nad ich implementáciou,
budovanie a rozvíjanie trvalých vzťahov so zákazníkmi,
spolupráca pri zavádzaní nových / prispôsobovaní existujúcich výrobkov požiadavkám trhu,
monitorovanie a analýza aktivít konkurencie.

Požiadavky:

skúsenosti s prácou na podobnej pozícii v oblasti predaja
dobrá znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka
proaktivita, schopnosť logicky myslieť a riešiť problémy mimo krabice,
efektívny multitasking a ľahké prispôsobenie sa zmenám vo vnútri spoločnosti aj v kontaktoch s klientom,
veľmi dobrá znalosť MS Office (hlavne Excel),

Ponúkame:

zamestnanie v stabilnej spoločnosti
potrebné pracovné nástroje umožňujúce vykonávanie zverených úloh
bonusy v závislosti od výsledkov práce a nezávislosti v akcii,
profesionálny rozvoj v dynamickej spoločnosti.

Ak máte záujem, pošlite svoju prihlášku. Ak pracujete na podobnej pozícii a hľadáte zmeny, ste na správnom mieste. Staráme sa o našich zamestnancov a považujeme ich za jadro spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Sme dovozca a distribútor autodoplnkov a leteckých dielov. Naša ponuka pozostáva z niekoľkých tisíc produktov s osobitným dôrazom na všeobecne známe osvetlenie automobilov. Naši dodávatelia sú osvedčenými obchodnými partnermi doma i v zahraničí. Vďaka tomu produkty, ktoré ponúkame, zodpovedajú očakávaniam našich zákazníkov, čo sa týka kvality aj ceny.

Našimi príjemcami automobilového príslušenstva sú veľkoobchodníci s automobilmi, distribútori náhradných dielov, ako aj automobilové obchody nielen v Poľsku, ale aj v Španielsku, Portugalsku, Grécku, Rakúsku, Nemecku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. Na druhej strane vyvážame diely pre lietadlá do európskych aj ázijských krajín.

Rozvoj spoločnosti by nebol možný bez skúsených a zodpovedných zamestnancov. V ére pokroku v oblasti IT, v ktorej čoraz viac využívame moderné nástroje, napríklad platformu B2B, na spoluprácu s našimi obchodnými partnermi, nezabúdame, že priamy kontakt so zákazníkom je stále veľmi dôležitým prvkom v podnikaní. Preto naše obchodné oddelenie v súčasnosti pozostáva z približne desiatky ľudí, ktorí sú v neustálom kontakte so svojimi zákazníkmi.

Naša obchodná ponuka sa neustále rozširuje o nové produkty, ktoré zodpovedajú súčasným trendom na trhu, ako aj o nové produkty, ktoré nie sú k dispozícii v ponuke našich konkurentov. Celý sortiment si môžete pozrieť na našej domovskej stránke, kde sú výrobky zoradené podľa kategórií.

Pozývame vás na spoluprácu!

Zákaznícky servis: 666 344 000

Údaje o spoločnosti:
AMiO Sp.z o.o. (PL)
ul. Korczoka 14
41-806 Zabrze
NIP: PL6482786722

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Korczoka 14
Poľsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Grzegorz Dudziak
Tel.: +48533373939
E-mail: poslať životopis
ID: 3967228  Dátum zverejnenia: 12.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac