Reagujte bez životopisu

Operátor/ka výroby automotiv (Lozorno)

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v automobilovom priemysle
- laminovanie kožených dielov
- kompletácia dielov (automobilových dverí)

- mzda 5,70 Eur hod. + 10 % výkonnostné prémie + dochádzkový bonus,
- základná mzda 788,61 Eur + príplatky
- reálna mzda 750 - 950 Eur/mesiac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- manuálna zručnosť,
- fyzická zdatnosť,
- samostatnosť,
- zodpovedný prístup k práci

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.
ID: 4100311  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac