Можливість для людей з України
Logo Amikov job SK, s.r.o.

Obsluha VZV, Lozorno - mzda až 1.400 Eur/mes.

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 025 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nakládka - vykládka kamiónov

- zajišťuje zodpovedajúcu starostlivosť o VZV, dennú údržbu a ich skladovanie v hale, denne vykonáva ich rutinnú prehliadku a ich odskúšanie

​- vykonáva opáskovanie a označovanie pozícií, skenuje materiál a vychystáva objednávky
​- vyskladňuje materiál na základe výrobných objednávok a "pick listov"
​- vykonáva presun materiálu na miesto výroby na základe výrobných objednávok a "pick listov"
​- zabezpečuje informovanosť v rámci vlastnej zmeny a komunikuje s ostatnými operátormi verbálnou i písomnou formou​

  • Môžeš získať základnú hrubú mzdu až 1.025 Eur/mes.
  • Získaj dochádzkový bonus až 150 Eur.
  • Dostaneš bonus až 130 Eur za prácu s VZV.
  • Získaš príplatky za nočnú zmenu vo výške 1,72 Eur/hod a poobednú zmenu vo výške 0,35 Eur/hod.
  • Máš nárok na stravné lístky v hodnote 5,47 Eur/deň (zamestnávateľ hradí 4,47 Eur a 1 Eur sa odpočítava zo mzdy zamestnanca).
  • Získaš príplatky za presčas vo výške 25% a príplatky za sobotu vo výške 25%.
  • Dostaneš príplatky za nedeľu vo výške 50% a príspěvek na pranie vo výške 8 Eur/mes.
  • Môžeš získať pravidelné týždenné zálohy.
  • Získaš možnosť pracovať v zaujímavej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
  • Budeš mať príležitosť získať nové skúsenosti a zlepšiť svoje zručnosti.
  • Máš možnosť zúčastňovať sa firemných školení a workshopov.
  • Získaj príležitosť pracovať s modernými technológiami a zariadeniami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • Prax v obsluhe VZV
  • Základné vzdelanie v oblasti logistiky
  • Znalosť technických parametrov VZV
  • Manuálne zručnosti a dobrá fyzická kondícia
  • Komunikatívnosť a ochota učiť sa nové veci

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.

Kontakt

ID: 4829493  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 025 EUR/mesiac