Можливість для людей з України
Logo Amikov job SK, s.r.o.

Operátor/ka výroby v automobilovém průmyslu (Lozorno)

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
  • kompletace dílů (automobilových dveří)
  • práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů

  • 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu
  • робота в автомобілебудуванні, ламінування шкіряних деталей
  • складання деталей (дверей для автомобіля)
  • робота в міжнародній компанії, яка має цікаву систему бонусів
  • 3-змінний режим роботи -- 7,5 годин/зміна

Zamestnanecké výhody, benefity

  • mzda 1100-1300 eur/brutto (nástupní plat 900 eur + bonus za produktivitu 13,5 % + příplatek za noční, odpolední směny, práce o víkendech a svátcích)
  • Možnost ubytování 1-3 EUR/noc.
  • autobusová doprava firemní autobusem zajištěna ( včetně z Bratislavy)
  • nástup možný IHNED

  • зарплата 1100-1300 євро/брутто (стартова зарплата 900 євро + надбавка за продуктивність 13,5% + доплата за нічні, післяобідні зміни, роботу у вихідні та святкові дні)
  • Можливість проживання – 1-3 євро/ніч.
  • є фірмовий автобус (в тому числі з Братислави)
  • вихід на роботу ВЖЕ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iryna Kostiuk
Tel.: +420737443533
E-mail: poslať životopis
ID: 4820935  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac