Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby v strojírenském průmyslu (Skalica)

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Výroba ložisek a převodovek, kladek, ozubených koleček
​Montážní práce

​Виробництво підшипників редукторів і шестерень
​Монтажні роботи​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť celosvetovo významný dodávateľ v oblasti automobilového a priemyselného sektora. Portfólio zahŕňa precízne komponenty a systémy v motore, prevodovkách a v podvozkoch ako aj riešenia valivých ložísk a klzných ložísk pre veľké množstvo priemyselných použití.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iryna Kostiuk
Tel.: +420737443533
E-mail: poslať životopis
ID: 4803825  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac