Operátor/ka výroby v automobilovém průmyslu (výroba oken), Lozorno

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práce v automobilové výrobě

kompletace dílů (automobilových okien)
práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
3 směnný provoz 7,5 hod/směnu

робота в автомобілебудуванні,
складання деталей (вікон для автомобіля)
робота в міжнародній компанії, яка має цікаву систему бонусів
3-змінний режим роботи -- 7,5 годин/зміна

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iryna Kostiuk
Tel.: +420737443533
E-mail: poslať životopis
ID: 4803816  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac