Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor/ ka výroby klimatizačných jednotiek, Senica

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 825 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž klimatizačného zariadenia podľa pracovných návodov.
Automobilový priemysel.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.
Spoločnosť zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.
ID: 4551709  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 825 EUR/mesiac