Produktový manažér pre oblasť regulácie vykurovania

Amicus SK, s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kompletná starostlivosť o produktové portfólio výrobcov Eberle, Eliwell , Imit, ktorých výrobky sú zamerané na oblasť regulácie Vykurovania - Chladenia - Klimatizácie. Podpora predaja vlastných výrobkov firmy Amicus , najmä však systémov na bezdrôtové riadenie regulácie vykurovania ( systém IQRC) a elektrických radiátorov (IQ Line).
• udržiavanie aktívneho obchodného kontaktu s existujúcimi zákazníkmi , hľadanie nových zákazníkov, prípadne ostatných obchodných príležitostí pre zamestnávateľa.
• odborné technické poradenstvo
• sledovanie aktivít konkurencie pôsobiacej v rovnakej oblasti
• vypracovávanie cenových ponúk , návrh a realizácia vhodnej obchodnej, cenovej, marketingovej politiky
• aktívna komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v cudzom jazyku ( Aj alebo NJ )
Okrem pracovných aktivít, vykonávaných priamo v sídle firmy v Skalici (2/3 prac. času) , si práca vyžaduje cestovanie najmä po území SR (1/3 prac. času) a vykonávanie príležitostných služobných ciest do zahraničia ( napr. odborné výstavy )
V prípade odôvodnenej požiadavky úspešného kandidáta, je zamestnávateľ prístupný sa dohodnúť aj na príležitostnom vykonávaní pracovných aktivít z domu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 EUR + výkonnostný bonus za plnenie stanovených úloh

• možnosť dlhodobého pracovného pomeru, zaujímavá a tvorivá práca v menšom kolektíve, rodinná a vždy pozitívna atmosféra na pracovisku :)
• ohodnotenie podľa výsledkov, flexibilná pracovná doba
• mobilný telefón
• notebook
• firemný automobil
• mimopracovné utorkové aktivity platené zamestnávateľom : tento rok je v kurze bedminton

po zaslaní žiadosti, CV a motivačného listu, budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor do sídla spoločnosti v Skalici.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

tzb ( v ideálnom prípade), technické, elektrotechnické, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technické znalosti a skúsenosti z oblasti vykurovania ( klimatizácie ) výhodou, všeobecné technické predpoklady podmienkou
• organizačné schopnosti
• schopnosť systematicky pracovať
• schopnosť nadväzovať kontakty - prirodzené vystupovanie
• samostatnosť, kreatívnosť pri tvorbe vhodnej obchodnej a marketingovej stratégie
• chuť aktívne cestovať po zákazníkoch

Sme menšia rodinná firma s 20 ročnou históriou. Opierame sa o konkurencieschopné produkty, moderné výrobné technológie a progresívnu obchodnú politiku. Ťažíme z dlhoročných skúseností z vývoja , výroby a predaja aplikácii zameraných najmä na reguláciu vykurovania, chladenia a klimatizácie. Stali sme sa úspešným výrobcom inteligentných bezdrôtových regulačných systémov pre oblasti vykurovania a domácej automatizácie. Sme spoľahlivým partnerom a distribútorom významných svetových výrobcov elektromechanických komponentov a výstražnej signalizácie ( húkačky, majáky, semafory, svetelné stĺpy, pozičné letecké svetlá a návestidlá a pod. )

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Koreszkova 9
90901 Skalica

Kontakt

ID: 3629758   Dátum zverejnenia: 26.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 EUR + výkonnostný bonus za plnenie stanovených úloh