Študentská brigáda na finančnom/SME oddelení

Amgen Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 23, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
5€/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora pri správe CRM systému (teritoriálne nastavenia, vytváranie reportov,...)
- administratívna podpora finančného a SME oddelenia
- komunikácia s klientmi a pomoc pri riešení dobropisov
- validácia nových zákazníkov a ich následné vytváranie v SAPe
- podpora v oblasti Supply Managementu
- ad hoc analýzy predaja
- príprava konsolidovaných faktúr, kontrola správnosti čiastkových údajov
- validácia údajov v kontraktoch so zákazníkmi

- možnosť dlhodobej brigády
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas podľa potreby spoločnosti
- práca vhodná pre študenta vysokej školy
- možnosť kariérneho rastu a získavania skúseností v originálnej biotechnologickej spoločnosti
- firemný notebook
- vzdelávanie počas pôsobenia vo firme

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Manažment, podobné obory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- analytické myslenie
- flexibilita
- precíznosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- znalosť anglického jazyka =slovom i písmom
- schopnosť učiť sa a rýchlo sa zorientovať v nových úlohách

Amgen is one of the world’s largest independent biotechnology companies. For more than 40 years, Amgen has pioneered biotechnology breakthroughs, to bring medicines from laboratory to the patient. Amgen has not only discovered and developed innovative human therapeutics, but has invested in manufacturing capability and support services to deliver these therapies to medical teams around the world.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3406922  Dátum zverejnenia: 31.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5€/h