Recepčná

AMG Security s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponúkame prácu recepčnej na Pribinovej ulici v Bratislave - budova Allianz. Pracovná doba je od 8.00hod do 16.00hod - ( jedna recepčná ) a od 9.00hod do 17.00hod - ( druhá recepčná ).
Služby si striedajú (dlhý a krátky týždeň).  Mzda - 7,-€/hod v čistom.
​Prax s prácou recepčnej je výhodou. Požiadavky: ovládanie PC, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
​Svoje životopisy aj s aktuálnou fotografiou prosím posielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - word, excel - Mierne pokročilý

Spoločnosť AMG Security s.r.o. vznikla v roku 2011. Postupným rastom a reflektovaním na dopyt našich klientov sme do portfólia pridali všetky služby facility managementu. Zameriavame sa predovšetkým na bezpečnostné služby, upratovacie služby, správu budov, letnú a zimnú údržbu. Naše služby poskytujeme klientom v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4808208  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.