Ekonóm/-ka

AMETYS s.r.o. Košice

Miesto práce
Turňa nad Bodvou
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 € brutto + mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie podvojného účtovníctva a výkazníctva v súlade s platnými daňovými a účtovnými predpismi,
- spracovanie mesačných výkazov DPH, vypracovanie účtovnej uzávierky a daňového priznania,
- zodpovednosť a kontrola vedenia účtovných kníh pri spracovaní štandardných výkazov a hlásení,
- tvorba ekonomických prehľadov podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
- aplikovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva a daní
- spracovanie finančných reportov a analýz na týždennej, mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze, plánovanie cash-flow
- kalkulácie produktov, vyhodnotenie ziskovosti zákaziek
- zodpovednosť za prípravu rozpočtu
- príprava podkladov a spolupráca s audítorom
- posúdenie investičných zámerov spoločnosti, analýza investičných projektov a kontrola investícií

- práca v stabilnej spoločnosti
- firemný telefón a notebook
- úhrada cestovných nákladov
- ročné odmeny v závislosti od ekonomických výsledkov

Pre zaradenie do výberového konania nám zašlite prosím svoj životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť interpretovať finančné závery analýz a hľadať alternatívne riešenia
- prax vo výrobno-obchodnej spoločnosti výhodou
- znalosť cudzích jazykov výhodou

Spoločnosť AMETYS s.r.o. Košice sa viac ako 20 rokov zaoberá ťažbou a spracovaním kameňa v povrchových lomoch a výrobou produktov pre rôzne priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3543313  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 € brutto + mesačná odmena