Obzeráte sa po super práci a stále nič ? Teraz sa k nej dostanete aj v Prešove (Telefonický operátor mzda: 696€ + variabilné odmeny)

AMESI,s.r.o

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• telefonický predaj produktov a služieb, poradenstvo existujúcim a potenciálnym zákazníkom mobilného operátora, predaj a poskytovanie informácií o službách a produktoch
• dodržiavanie komunikačných štandardov a kvality poskytovaných informácií
• Stačí ak chceš zmenu, príď medzi nás, a všetko čo budeš potrebovať Ťa naučíme
• zaujímavá forma finančného ohodnotenia, motivačné odmeny a súťaže, iné benefity
• práca 8 hodín denne v priateľskom kolektíve(od 8:00 do 16:30)

• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
.• Príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
• Pravidelné motivačné súťaže o atraktívne finančné a iné ceny
• Firemné akcie, školenia, teambuildingy
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
• Rozvoj agenta v oblasti komunikácie a predaja
• Možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor kde sa dozviete viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
• skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita

Spoločnosť AMESI , s.r.o. sa venuje podpore predaja. Našou doménou je priama komunikácia a online riešenia. Používame najmodernejšie technológie v odbore a snažíme sa, aby sme boli vždy o krok vpred. Našou prioritou je kvalita a prehľadnosť procesov v komunikácii s klientmi i so zamestnancami. Naším cieľom je Váš úspech, a preto sa priebežne venujeme rozvoju operátorov a postupov, aby Vám ponúkali tie najlepšie riešenia.
ID: 3751195  Dátum zverejnenia: 3.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac