Brigáda - Asistent/ka predaja - Rituals...

AMERIGO, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
200 - 240 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výhradné zastúpenie Rituals Cosmetics pre ČR a SR príjme spoľahlivú asistentku/asistenta predaja na DPP - brigáda.

Miesto výkonu práce: Eurovea Bratislava, Aupark Bratislava

Požadujeme:

· prax v maloobchodnom predaji – skúsenosť s predajom kozmetiky výhodou

· záujem o rozvoj predajných zručností, komunikatívnosť a príjemný zovňajšok

· flexibilita a samostatnosť

· dlhodobá spolupráca

· čistý register trestu

· nástup ihneď

Ponúkame:

· finančné ohodnotenie 6 €/hod

· zázemie stabilnej značky

· úvodné školenie pri nástupe

· individuálny prístup

Informace o náboru

ID: 3983983  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 200 EUR/měsíc