Vývojový pracovník - chemik

Jacobs Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice, Paderovce, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa ponúkaných schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovník pre dekontamináciu a nakladania s rádioaktívnym odpadom - vývoj technológií elektrochemického a chemického rozpúšťania koróznych vrstiev, regenerácie použitých roztokov; aplikácia a zavádzanie technológií do prevádzky; inžinierska činnosť;
práca aj v prostredí ionizujúceho žiarenia

- stabilné pracovné miesto v dynamickom a perspektívnom kolektíve
- možnosť osobného a profesného rastu v spoločnosti poskytujúcej služby v celoeurópskom regióne.
- zaujímavé platové ohodnotenie
- možnosť osobného rastu
- možnosť vzdelávania sa
- príspevok na vzdelávanie v ANJ
- príspevok na športové a kultúrne aktivity
- príspevok do 3.piliera

Informácie o výberovom konaní

CV-slovensky+ anglicky - e-mailom
Zoznam vedeckých a iných projektov na ktorých ste pracovali (diplomová práca a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

jadrová chémia, fyzikálna chémia, chemické inžinierstvo a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zdravotný stav - práca aj v prostredí ionizujúceho žiarenia

Jacobs Slovakia s.r.o. sa v roku 2020 stala súčasťou koncernu Jacobs Engineering Group Inc. Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 572314  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa ponúkaných schopností