Konštruktér senior/ projektant pre vývoj a výrobu prototypov

Amec Foster Wheeler Nuclear Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400 eur + 15% os hodnotenie, možná dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vývoj, výroba a aplikácia strojných a elektrotechnických zariadení (prototypov) v jadrovej energetike, chemickom priemysle a pod. (zariadenia na dekontamináciu, čistenie, monitorovanie, spracovanie rádioaktívnych a nebezpečných odpadov, robotické systémy, diaľkovo ovládané manipulátory a pod.)
Spoloupráca s projektantmi elektrických zariadení, s projektovými manažérmi na riešení projektov a pod.

zaujímavé platové ohodnotenie plne zodpovedúce schopnostiam uchádzačov
stabilné pracovné miesto v dynamickom a perspektívnom kolektíve
možnosť osobného rastu

CV v sloveskom jazyku (popis projektov alebo úloh, na ktorých ste sa aktívne zúčastňovali).
CV v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Práca v prostredí INVENTOR.
Skúsenosti s hydraulickými a/alebo pneumatickými systémami výhodou
Kreativita, záujem o nové neštandartné technické riešenia a schopnosť ich riešiť
Dobrý zdravotný stav - práca aj v prostredí ionizujúceho žiarenia (KP JE).
Skúsenosti s obl. jadrovej energetiky vítané/výhodou.

Spoločnosť Amec Foster Wheeler Nuclear Slovakia s.r.o. (v minulosti AllDeco s.r.o.), so sídlom v Trnave a výrobnou prevádzkou v Paderovciach vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Piešťanská 3
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Babóšová
E-mail: poslať životopis
ID: 448616   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 eur + 15% os hodnotenie, možná dohoda