Práca v Coffeeshope AMC

AMC tvoj coffeeshop - Milan Zamiška

Miesto práce
Ing. Straku, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 210 EUR/mesiacBližšie informácie sa dozviete na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý miluje kávu, chce chodiť do práce ktorá ho baví a bude milovať to čo robí. Pre nás nieje podstatné, že niesi z oboru, dôležité je, že chceš.
Ostatné už nechaj na našich pleciach.
Chceme a hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý chce niečo viac ako si odpracovať svojich "8 hodín" a ísť domov.
Hľadáme člena tímu, ktorému nevadia spoločné teambuildingy, práca hrou, narodeninové prekvapenia, vianočné večierky a darčeky len tak.
Chceme, aby si sa podieľal na fungovaní našej firmy, bol súčasťou tímu cieľavedomých ľudí a aby si mal zákazníka vždy na prvom mieste.
Sme coffeeshop, ktorý miluje to, čo robí, s ľudmi, ktorí milujú to čo robia.
Robíme veci inak, a takto nás to baví.

Parkovné v meste SNV
Preplatené pauzy
Káva na náš účet
Tringelty
U nás dostavaš výplatu každý týždeň s 0 % omeškaním.
Pravidelne teambuildingy, večierky
Spoločné mimopracovné ( samozrejme dobrovoľné )aktivity
Občasne darčeky od nás.
Vianočna party
13. plat
A kopec ďalšieho

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našou víziou je vytvárať miesto pre ľudí, kde si môžu vychutnávať dokonalú chuť kávy v akejkoľvek podobe spolu so svojimi priateľmi a rodinou. Cieľom AMC je dosiahnuť spokojnosť zákazníka na základe maximálnej spokojnosti tímu ľudí pracujúcich spoločne s nami na našej vízii.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

AMC tvoj coffeeshop
Ul. Ing. Straku 1
05201 Spišská Nová Ves

Kontakt

ID: 3839844  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 210 EUR/mesiac