Можливість для людей з України

Pracovník vo výrobe - Potravinárstvo

AMBROPEK, spol. s r.o.

Miesto práce
Malodvornícka cesta, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
4,6 EUR/hod.+ príplatky podľa zákonníka práce ( nadčasy, nočný príplatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobe pekárenských výrobkov a pracovné činnosti súvisiace s chodom prevádzky

- práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- možnosť stravovania vo forme stravných lístkov
- prítomnostný bonus vo výške 106 EUR brutto / mes.
- možnosť kúpy našich pekár. produktov za zvýhodnené ceny
- zamestnanie v čistom a modernom prostredí
-cestovanie individuálne
- trojzmenný pracovný režim: pondelok - piatok, VÍKENDY VOĽNÉ
-práca je vhodná pre INVALIDNÝCH DÔCHODCOV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

AMBROPEK, spol. s r. o. je rýchlo rozvíjajúca sa medzinárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe pekárenských výrobkov. Produkty sú distribuované do okolitých krajín, akými sú Poľsko, Česko, Maďarsko, Srbsko, Chorvátsko, atď. Na Slovensku si naše výrobky viete zakúpiť v obchodoch Billa, Tesco a Kaufland.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Ambrusová
Tel.: +421917645754
E-mail: poslať životopis
ID: 4836391  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.