Údržbár - Elektrotechnik

AMBROPEK, spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravuje a vymieňa elektrické časti prístrojov, strojov a zariadení, vrátane výmeny elektronických prvkov
- vykonáva údržbu a opravy riadiacich obvodov, ovládacích prvkov a komponentov automatizačnej a regulačnej techniky a systémov
- vykonáva prípravné činnosti pri montáži, inštalácii a opravách na elektrotechnických zariadeniach a prístrojoch (PLC a frekv. meničmi)
- realizuje diagnostiku a opravu porúch v automatizovanom systéme
- zostavuje, montuje, inštaluje, zapája a oživuje elektrické stroje, prístroje, spotrebiče a zariadenia
- odstraňuje poruchy v prevádzke
- vykonáva opravy podľa stanoveného harmonogramu a postupu
- vykonáva údržbu podľa stanovených plánov
- vykonáva preventívnu údržbu
- podieľa sa na neustálom zlepšovaní procesov

- práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- príplatky podľa zákonníka práce ( nadčasy, nočný príplatok)
- možnosť stravovania vo forme stravných lístkov
- prítomnostný bónus vo výške 70 EUR brutto / mes.
- možnosť kúpy našich pekár. produktov za zvýhodnené ceny
- zamestnanie v čistom a modernom prostredí
- počas veľkonočných a vianočných sviatkov – VOĽNO
- trojzmenný pracovný režim: pondelok - piatok, VÍKENDY VOĽNÉ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť Ambropek spol.s.r.o. - jej hlavnou činnosťou je výroba a predaj mrazených pekárenských výrobkov, je vybavená najvyspelejšou technológiou pre výrobu mrazeného predpečeného a predkysnutého pečiva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ambropek spol. s.r.o.
Malodvornícka cesta 6566
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Szilinszkyová
Tel.: +421917645754
E-mail: poslať životopis
ID: 3981679  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac