1 200 EUR

Údržbár- elektromechanik

AMBROPEK, spol. s r.o.

Miesto práce
Malodvornícka cesta, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pripraviť výrobné zariadenia na plynulú výrobu podľa plánu výroby
sledovať hlásenie porúch
opravovať a vymieňať elektrické časti prístrojov, strojov a zariadení, vrátane výmeny elektronických prvkov
vykonávať údržbu a opravy riadiacich obvodov, ovládacích prvkov a komponentov automatizačnej a regulačnej techniky a systémov
vykonávať prípravné činnosti pri montáži, inštalácií a opravách na elektrotechnických zariadeniach a prístrojoch
montovať, inštalovať ,zapájať elektrické stroje, prístroje, spotrebiče a zariadenia
odstraňovať poruchy v prevádzke
vykonávať opravy podľa stanoveného harmonogramu a postupu
vykonávať údržbu podľa stanovených plánov
vykonávať preventívnu údržbu
podieľať sa na neustálom zlepšovaní procesov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 e + príplatky podľa zákonníka práce + prítomnostný bónus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

preukaz držiteľa odbornej spôsobilosti v elektrotechnike paragraf 22.
pozornosť
komunikatívnosť

Spoločnosť Ambropek spol.s.r.o. - jej hlavnou činnosťou je výroba a predaj mrazených pekárenských výrobkov, je vybavená najvyspelejšou technológiou pre výrobu mrazeného predpečeného a predkysnutého pečiva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ambropek spol. s.r.o.
Malodvornícka cesta 6566
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Szilinszkyová
Tel.: +421917645754
E-mail: poslať životopis
ID: 3760767   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 e + príplatky podľa zákonníka práce + prítomnostný bónus