If (like_JAVA-SPRING==true) then return "opportunity";

AMbiso, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
hrubá mesačná mzda začína od 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme developera, ktorý chce pracovať primárne na backende, tvoriť nové featury, robiť rôzne integrácie. Ak budeš mať záujem tak okrem tejto hlavnej pracovnej náplne (práce na backende), budeš mať možnosť sa rozvýjať aj vo frontendových technológiách (react, angular, vue.js).

Budeš súčasťou top vývojového tímu, ktorý pracuje na stabilnom produkte. Okrem toho spoluorganizuje popredné vývojárske konferencie, dostaneš tak príležitosť spolupracovať a učiť sa od tých najlepších. Nejde o hurá startup, kde spravidla po minutí peňazí je potrebné si hľadať nový job a rovnako nejde ani o skostnatelý korporát, kde je spravidla potrebné bojovať s proxinami(rozumej manažermi).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné požiadavky na kandidáta:
- analytické myslenie, spoľahlivosť, vytrvalosť,
- profesionálne skúsenosti s programovaním webových aplikácii,
- vedieť písať čistý a kvalitný kód,
- vedieť samostatne riešiť problémy, hľadať inovatívne riešenia,
- chciet na sebe makať a neustále sa zdokonaľovať.

Je žiadúce, aby si mal skúsenosti s:
- Java
- Spring framework
- SQL
- Git

Ďalšie technológie s ktorými budeš pracovať (skúsenosť s nimi je výhodou, nie podmienkou): mongoDB, myBatis, HazelCast, EhCache, Kotlin, elasticSearch a iné.

/* AMbiso DNA:
“Život vnímame prikrátky, aby sme robili prácu ktorá nás nebaví”, preto robíme čo nás baví, a to sa konkrétne odráža v našom fungovaní ako napríklad:
- Sloboda a zodpovednosť: napr. ak rád športuješ, kľudne si zašportuj počas pracovnej doby. Alebo ak potrebuješ silnú koncentráciu na tvorbu ťažšieho algoritmu, máš slobodu si zvoliť prostredie, ktoré ti najviac vyhovuje.
- Radosť z práce: robíme to čo nás baví spôsobom akým nás to baví.
- Ambícia: našou ambíciou je prispieť k zlepšeniu sveta, prostredníctvom práce na zmysluplných produktoch s reálnym dopadom a prínosom pre našich zákazníkov.
- Samoorganizácia: bez manažerovania, kross funkčný tím sa rekurzívne samo-organizuje a funguje v súlade s hodnotami LEAN a AGILE.
- Neustály rast a zlepšovanie: chceme sa neustále posúvať a zlepšovať, preto budeš mať možnosť zvyšovať svoju expertízu a zároveň sa zlepšovať aj v ďalšich oblastiach tvojho záujmu. Realizujeme krátke "knowledge talks" na rôzne nielen technologické témy (napr. biohacking, ako zlepšiť spoločnosť..), podporujeme tvoju účasť na lokálnych a svetových konferenciách, prístup k top e-learning kurzom.
- Transparentnosť a úprimnosť: snažíme sa byť maximálne transparentní a vzájomne úprimní.
- Inovácie: realizujeme interné hacketony. V prípade ak máš svoj startup radi ti s ním pomôžeme (či už finančnou investíciou, možnosťou čiastočne v rámci tvojej hlavnej pracovnej náplne pracovať na startupe alebo pomoc s predajom) za predpokladu, že nám bude dávať zmysel.
- Socializácia: spoločné výlety, športy, a hlavne to pivo :)

V skratke nechceme pracovníka, chceme ďalšieho člena do našej pracovnej rodiny, takého ktorý ma s nami kompatibilné DNA. */

Letná 47
04011 Košice
ID: 3386441   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hrubá mesačná mzda začína od 1400