If (android || iOS) return new Opportunity

AMbiso, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiachrubá mesačná mzda začína od 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme developerov, do novo budovaného mobilného(java/kotlin, swift) tímu, pre nový projekt s cutting-edge tech stackom.

-Dostaneš priležitosť tvoriť software ktory budu používať milióny uživateľov vo svojich autach //zmysluplnosť, uvidiš za sebou vystup ktory zlepšuje život veľkemu počtu ľudí
-budeš spolupracovať s technologicky špičkovými expertmi(ktorý su "must" pre kritikalitu takejto aplikácie) a tvoj skillset preto nepochybne porastie //technologický a osobnostný progres
-novo budovaný tím Ti umožni rýchlo vyrásť //autonómia-zaangažovanosť, na tvojom slove záleží

Sme kolektív nadšencov ktorý chcú robiť na zmysluplných projektoch, pracovať s perspektivnými technológiami, neustále sa zlepšovať a kamarátsky spolu fungovať aj mimo práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Základné požiadavky na kandidáta:
- analytické myslenie, spoľahlivosť, vytrvalosť,
- profesionálne skúsenosti s programovaním webových aplikácii,
- vedieť písať čistý a kvalitný kód,
- vedieť samostatne riešiť problémy, hľadať inovatívne riešenia,
- chciet na sebe makať a neustále sa zdokonaľovať.

Je žiadúce, aby si mal skúsenosti s:
- Java/Kotlin alebo Swift
- SQL
- Git

"nice to have" :
-reaktívne programovanie
-clean architecture

/* AMbiso DNA:
“Život vnímame prikrátky, aby sme robili prácu ktorá nás nebaví”, preto robíme čo nás baví, a to sa konkrétne odráža v našom fungovaní ako napríklad:
- Sloboda a zodpovednosť: napr. ak rád športuješ, kľudne si zašportuj počas pracovnej doby. Alebo ak potrebuješ silnú koncentráciu na tvorbu ťažšieho algoritmu, máš slobodu si zvoliť prostredie, ktoré ti najviac vyhovuje.
- Radosť z práce: robíme to čo nás baví spôsobom akým nás to baví.
- Ambícia: našou ambíciou je prispieť k zlepšeniu sveta, prostredníctvom práce na zmysluplných produktoch s reálnym dopadom a prínosom pre našich zákazníkov.
- Samoorganizácia: bez manažerovania, kross funkčný tím sa rekurzívne samo-organizuje a funguje v súlade s hodnotami LEAN a AGILE.
- Neustály rast a zlepšovanie: chceme sa neustále posúvať a zlepšovať, preto budeš mať možnosť zvyšovať svoju expertízu a zároveň sa zlepšovať aj v ďalšich oblastiach tvojho záujmu. Realizujeme krátke "knowledge talks" na rôzne nielen technologické témy (napr. biohacking, ako zlepšiť spoločnosť..), podporujeme tvoju účasť na lokálnych a svetových konferenciách, jazykové e-learning vzdelávanie s native speakermi, prístup k top e-learning kurzom.
- Transparentnosť a úprimnosť: snažíme sa byť maximálne transparentní a vzájomne úprimní.
- Inovácie: realizujeme interné hacketony. V prípade ak máš svoj startup radi ti s ním pomôžeme (či už finančnou investíciou, možnosťou čiastočne v rámci tvojej hlavnej pracovnej náplne pracovať na startupe alebo pomoc s predajom) za predpokladu, že nám bude dávať zmysel.
- Socializácia: spoločné výlety, športy, a hlavne to pivo :)

V skratke nechceme pracovníka, chceme ďalšieho člena do našej pracovnej rodiny, takého ktorý ma s nami kompatibilné DNA. */
ID: 3386441  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac