Masérka

AMBIO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Petržalka
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 Eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v dobrom kolektíve, v príjemnom pracovnom prostredí, starostlivosť o klientov, poskytovanie masáží podľa požiadaviek klienta. Uchádzač so skúsenosťami výhodou, aj zaučíme, zaškolíme.

okrem bežných benefitov ponúkame možnosť ďalšieho vzdelávania

Na pohovor budú oslovení záujemci, ktorí budú spĺňať naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotnícka škola, odbor masér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborná znalosť, zodpovedný prístup, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, empatia, schopnosť začleniť sa a fungovať v kolektíve, lojálnosť

Sme súkromné zdravotnícke zariadenie s ponukou služieb: fyzioterapie, rehabilitácií - prístrojových terapií, cvičení - pohybových terapií, rôzne druhy masáží a iných terapií. Príjemné pracovné prostredie, výborný kolektív, individuálny rozpis pracovnej doby, vzdelávacie kurzy, vytvorené podmienky pre osobný rast, zamestnanecké benefity, ...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3600061  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 Eur + odmeny