5 EUR/hod.

Chyžná - upratovanie krásnych apartmánov

Ambiente serviced apartments s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú chyžnú do nášho tímu, ktorá bude zabezpečovať kompletné upratovanie našich krásnych apartmánov podľa zadaných noriem a manuálov, správu a údržbu spoločných priestorov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5€/hodina pri živnosti

Flexibilná pracovná doba, veľmi priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie a podmienky. Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.

Ďakujeme za záujem o pracovnú ponuku. Odpovieme vyhovujúcim uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- férový a zodpovedný prístup
- zmysel pre detail a poriadok
- dochvíľnosť
- príjemné vystupovanie
- precíznosť
- skúsenosti s podobnou prácou sú výhodou, ale nie podmienkou

Ambiente Serviced Apartments je spoločnosť, ktorá svojimi službami predstavuje alternatívu hotelierstvu. Zaoberáme sa krátkodobým a dlhodobým prenájmom apartmánov prevažne v centre hlavného mesta. Apartmány svojím vybavením napĺňajú očakávania nielen biznismenov, ale aj turistov, ktorí sa rozhodli navštíviť Bratislavu a jej okolie.

Adresa spoločnosti

Ambiente Serviced Apartments s.r.o.
Namestie SNP 6
81106 Bratislava

Kontakt

ID: 2148283   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5€/hodina pri živnosti