900 - 1 300 EUR

Interiérový dizajnér

AMBIENTE design s.r.o., Dom nábytku ATRIUM

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď,dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme interiérového/vú dizajnéra/ku dohovoriaceho sa plynule po anglicky, ktorý je schopný navrhnúť nášmu náročnému zákazníkovi zaujímavé a netradičné riešenia celkovej farebnosti interiéru výberom exkluzívnych a atypických tapiet, textílii, kobercov, tieniacich systémov, vankúšov, posteľnej bielizne a doplnkov podľa najnovších svetových trendov v interiérovom dizajne.
- komunikácia so zákazníkom
- odborné poradenstvo pri výbere
- technické riešenie
- zameranie interiéru
- vypracovanie cenovej ponuky
- samotná realizácia ( žehlenie, zavesenie )
- komunikácia s výrobcami a dodávateľmi.
Technické myslenie a základy šitia sú dôležité. Základy fakturácie sú vítané.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 - 1300 EUR/mesiac, prip. dohodou a odmeny zo zrealizovaných zákaziek.

- práca v dizajnovom prostredí
- prístup k aktuálnym svetovým trendom
- pravidelné návštevy zahraničných výstav zameraných na interiérový dizajn
Vzhľadom na špecializáciu našej firmy si nášho nového kolegu sami zaučíme.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať na e-mail spoločnosti.
Uchádzači zodpovedajúci našim požiadavkám budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.11.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Adobe Photoshop - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cit pre farby a zladenie textílii a tapiet
- technické myslenie, základy šitia sú výhodou
- predstavivosť a precíznosť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť
- ochota a záujem učiť sa nové veci
- základy fakturácie
- vodičský preukaz skupiny B je dôležitý

Spoločnosť zaoberajúca sa interiérovým dizajnom, navrhovaním farebnosti pri riešení interiérov, špecializovaná na exkluzívne bytové textílie, tapety, koberce, posteľnú bielizeň, atypické tieniace systémy a iné, s výrobou na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AMBIENTE design s.r.o.
Dom nábytku Átrium, Einsteinova
851 01 BRATISLAVA

Kontakt

ID: 727373   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1300 EUR/mesiac, prip. dohodou a odmeny zo zrealizovaných zákaziek.