800 - 1 300 EUR

Interierový architekt, dizajnér + Back office

AMBIENTE design s.r.o., Dom nábytku ATRIUM

Miesto práce
ATRIUM - dom nábytku, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme našu činnosť o predaj dizajnového nábytku popredných svetových značiek a hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho tímu so skúsenosťami v predaji nábytku.
Náplň práce:
- poradenstvo a predaj dizajnového nábytku
- návrhy interiéru - 3D vizualizácie
- starostlivosť o vzhľad showroomu
- poradenstvo pri výbere produktu pre interiérové štúdia, architektov a náročného zákazníka
- spracovanie cenových ponúk
- starostlivosť o veľkoobchod s tapetami a interiérovými textíliami
- prijímanie a spracovanie objednávok
- komunikácia s dodávateľom, odberateľom
- práca v MRP účtovnom systéme, fakturácia, spracovanie objednávok
- vybavovanie reklamácii
- práca v exceli, tvorba tabuliek
- spracovanie štatistiky predaja

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

príp. dohodou podľa pracovných skúseností, percentuálny podiel na obrate k základnej mzde

Práca v dizajnovom prostredí, v príjemnom kolektíve, prístup k aktuálnym svetovým trendom, pravidelné návštevy zahraničných výstav zameraných na interiérový dizajn, školenia potrebné k výkonu práce.

Informácie o výberovom konaní

životopis zasielať na e-mail spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SketchUp - pokročilý
Autodesk 3ds Max - základy

Vodičský preukaz

B

Organizačné a analytické schopnosti, výhodou je technické myslenie cit pre farby.

Spoločnosť zaoberajúca sa interiérovým dizajnom, navrhovaním farebnosti pri riešení interiérov, špecializovaná na exkluzívne bytové textílie, tapety, koberce, posteľnú bielizeň, atypické tieniace systémy a iné, s výrobou na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AMBIENTE design s.r.o.
Dom nábytku Átrium, Einsteinova
851 01 BRATISLAVA
ID: 3749342   Dátum zverejnenia: 30.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   príp. dohodou podľa pracovných skúseností, percentuálny podiel na obrate k základnej mzde