Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca pre Slovensko

AMBG, LTD s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 500 EUR/měsícUvedená suma je provízia a platí pri splnení očakávaných cieľov. Bližšie info poskytneme pri pohovore.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • OBCHODNÝ ZÁSTUPCA PRE SLOVENSKO

    Miesto práce: celé Slovensko

    Termín nástupu: IHNEĎ, prípadne dohodou

    Druh pracovného pomeru: SZČO, 1500-3000€ mesiačne. Uvedená suma je provízia a platí pri splnení očakávaných cieľov.Bližšie info poskytneme pri pohovore.

  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    Spoločnosť AMBG, LTD s.r.o. – American Moravia Business Group je špičkový distribútor módnych okuliarových rámov do optík a hľadáme nového kolegu/kolegynku pre celé Slovensko. Sme tím lojálnych a dlhodobo spolupracujúcich zamestnancov, ktorí prostredníctvom okuliarových rámov pracujú s emóciami. Pracujeme s módou a trendami a to je veľmi tvorivá a krásna práca. Naša firma je hodnotným partnerom optikov a vďaka tomu pomáha ľuďom lepšie vidieť a dobre vyzerať.

  • V rámci pozície je potrebné zastrešiť a dosahovať tieto výsledky:

    ·pozícia so sverenými zákazníkmi a budovanie dobrých obchodných vzťahov s nimi, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, pravidelný reporting a analýza trhu

  • · spracovanie a vybavenie objednávok existujúcich zákazníkov, dobre a rýchlo

    · vyhodnocovanie, analýza a plánovanie obchodnej činnosti vo zverenej oblasti

    · plnenie obchodného plánu

    · administratívna čas práce celej činnosti vedená v absolútnom poriadku

    · účasť na výstavách a propagačných akciách

    Iné výhody:

    · patríme medzi TOP 5 veľkoobchodných distribútorov okuliarových rámov v Českej a Slovenskej republike

    · práca v spoločnosti s 30 ročnou tradíciou s neustále rastúcim trendom

    · obchodnícka pozícia je pozícia, kde máte príjem vo vlastných rukách – výška príjmu môže presiahnuť Vaše súčasné predstavy.

    · podpora oddelenia a kvalitné úvodné zaškolenia

    · vďaka veľmi dobrým a stabilným výsledkom istota budúcnosti a vysoká podpora odborného rastu

    · u nás máte perspektívu dlhodobej spolupráce, vzdelávanie.

    · výkony dokážeme oceniť a preto máme medzi obchodníkmi veľmi nízku fluktuáciu

    · ...ostatné výhody môžeme vykomunikovať osobne

Informácie o výberovom konaní:

Práca obchodného zástupcu pre špičkové okuliarové rámy je práca, ktorá vyžaduje energického a organizovaného človeka, ktorý dokáže pozdvihnúť predaj značky na vyššiu úroveň. Je to práca pre osobnosť, ktorá je ochotná sa starať o dobré vzťahy s existujúcimi zákazníkmi a zároveň riešiť nové akvizície. Rozhodne by ste mali byť pracovitý a komunikatívny človek s ťahom na bránku, ktorý nemá rád rutinu, rád cestuje a vytvára dobré vzťahy s klientami. Každý deň budete navštevovať zákazníkov a aktívne zapríčiňovať svoj príjem tým, že budete budovať vzťahy a starať sa o zákazníkov (konzultácie, prezentácie, reklamácie, podpora). Mal by vo Vás horieť oheň a nadšenie pre tak krásnu a tvorivú oblasť ako sú okuliare.

Hľadáme človeka, ktorý má módny vkus a prehľad, nakoľko sa budete aktívne zúčastňovať propagačných akcií a výstav, pričom od nás budete mať veľkú podporu značiek, ktoré predávame.

Ak ste sa v našej výzve našli, prihláste sa nám. Budeme radi.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

· veľmi dobrá schopnosť riadiť komunikáciu a prezentačné schopnosti

· organizačné schopnosti a aktívny prístup k práci

· uprednostňujeme znalosť v odbore očnej optiky, optometrii, farmacii a módných branžách

· obchodný cit a umenie predať

· osobnosť s ťahom na bránku, reprezentatívne vystupovanie

· ochota prekonať prvé prekážky a nevzdať sa na začiatku spolupráce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Ivana Malovcová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4804643  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc