Obchodní zástupce pro SR

AMBG, LTD s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/měsíc1500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodního zástupce

Pro plánované budoucí rozšíření obchodního týmu hledáme obchodního zástupce (brýlových obrub do očních optik), oblast dle dohody. Práce na ŽL.

V případě zájmu volejte si pro bližší informace na tel: 777 914 260

Společnost AMBG LTD, s.r.o. je od roku 1991 výrobcem a dodavatelem brýlových obrub pro český a slovenský trh. Do obchodního týmu hledáme šikovného obchodníka / obchodnici.

Máte prokazatelné výsledky v obchodu?

Toužíte prodávat módní zboží?

Náplň práce:
Na této pozici Vás rozhodně nečeká žádná rutina. Nehledáme člověka do kanceláře, ale naopak budete trávit dny v terénu svěřeného regionu

Každý den navštěvujete zákazníky a nečekáte že „něco“ přijde samo. Zároveň o zákazníky pečujete, budujete vztahy a poskytujete perfektní servis (konzultace, prezentace, reklamace, podpora). Vaším úkolem bude neustále rozvíjet portfolio zákazníků. Hledáme člověka, který má módní vkus a přehled, jelikož se bude aktivně účastnit propagačních akcí a výstav.

Požadujeme:

výborné komunikační a prezentační dovednosti
znalost nejlépe v oboru oční optiky, optometrie
obchodní cit a umění prodat
osobnost s tahem na branku
reprezentativní vystupování
chuť sledovat trendy v oboru
uživatelská znalost práce na PC
ŘP sk. B
AJ výhodou

Co za to můžete očekávat?

Budete pracovat pro úspěšnou a dlouhodobě rostoucí společnost, která v ČR působí již 27 let a patří mezi přední společnosti ve svém oboru.

U nás máte perspektivu dlouhodobé spolupráce. Naše společnost Vám pomůže celkově rozvíjet Vaše schopnosti a dovednosti.
Vaše výkony dokážeme ocenit, proto máme mezi obchodníky velmi nízkou fluktuaci.

Nabízíme výbornou podporu z týmu referentek, možnost účastnit se propagačních akcí a veletrhů.

Lokalita pracoviště: Slovenská republika

Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis spolu s motivačním dopisem - jakých prokazatelných výsledků jste dosáhl/a.

V případě zájmu o bližší informace volejte nebo pište:

Ivana Malovcová

777 914 260

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3714221  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/měsíc1500 EUR/měsíc