Práca pre elektrikárov v Rakúsku s možným nástupom ihneď !

AMB ELEKTRO s. r. o.

Miesto práce
Kitzbühel, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA IHNEĎ PRE ELEKTRIKÁROV V RAKÚSKU.
Firma AMB ELEKTRO ponúka TOP ponuku pre elektrikárov v Rakúsku !

Hľadáme šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce do Rakúska(Kitzbühel).

Požiadavky:
-Živnostenský list
-Platná vyhláška 508/2009 Z.z § 21,22,23
-Samostatnosť,flexibilita,usilovnosť
- Nemecký jazyk nie je podmienkou.

Ponúkame:
-Odmena 16€/hod.
-Faktúrácia každé dva týždne so splatnosťou
14 pracovných dní
-Ubytovanie zabezpečené a hradené
-Cestovné náklady hradené z Bratsilavy do
práce a späť
-Možnosť pracovať aj cez víkend
-Dlhodobé zákazky - momentálne do decembra 2021

V prípade záujmu,prosíme zaslať Váše CV a platnú vyhlášku na E-mail: [email protected]

Na Vaše otázky odpovieme na tel.č: 0911 472 058

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

16€ / hod.

Ponúkame:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Elektroinštalácie do rodinných a bytových domov a priemyselných budov, výroba elektrických rozvádzačov, elektroinštaláciami so zameraním na inteligentné systémy do domov a bytov.

Adresa spoločnosti

AMB ELEKTRO s.r.o
Nám. 1.mája 3/3
900 51 Zohor

Kontakt

ID: 3756699   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   16€ / hod.