Pracovník logistického centra (Sereď). Zarobte si až 1020 € mesačne v hrubom.

Medzinárodná spoločnosť AMAZON hľadá do svojho logistického centra nových pracovníkov pre lokalitu Sereď. Hľadáme nových spoľahlivých kolegov s vysokou pracovnou etikou, orientáciou na detail, schopnosťou plniť stanovené termíny a zákazník je pre nich – rovnako ako pre nás - na prvom mieste. Nahliadnite do reklamačného centra BTS2 a nájdite viac informácií o pracovnom prostredí vo videu.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • manipulácia so zákazníckymi zásielkami za využitia najmodernejších technológií
  • kontrola a posudzovanie zákazníckych zásielok
  • spolupráca a riešenie problémov s ostatnými oddeleniami
  • dodržiavanie prísnych bezpečnostných, kvalitatívnych a prevádzkových noriem

Pracovné prostredie

  • práca v priateľskom a dynamickom kolektíve za silnej podpory inštruktorov a manažérov
  • práca v blízkosti pohyblivých dopravníkových pásov

Hodinová mzda: 5.50 EUR (v hrubom)

Benefity

  • mesačný bonus vo výške 20% za splnenia podmienok (dochádzka)
  • ročná odmena vo výške 8,5% za splnenia podmienok
  • zvýhodnené stravovanie, 3-chodové menu za 1€
  • zvozová doprava za zvýhodnenú cenu 24€ / mesiac
  • odmeňovací program SWAG
  • platené voľno nad rámec zákonníka práce na určené prípady
  • zľavy u vybraných obchodných partnerov
  • zamestnanecký asistenčný program

Základné kvalifikačné predpoklady / požiadavky

  • vek najmenej 18 rokov
  • ochota a schopnosť pracovať v zmenovej prevádzke
  • schopnosť čítať a prijímať pokyny v slovenskom jazyku
  • pozitívny postoj k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • hľadanie nových a inovatívnych riešení
  • základná znalosť práce s PC
  • schopnosť manipulovať až s 15-kilogramovými predmetmi len s primeraným úsilím
  • súčasťou práce je práca v stoji počas celej zmeny s prestávkami v práci
ID: 3793947  Dátum zverejnenia: 30.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.