HR Business Partner

Amazon

Miesto práce
Sereď
Mzdové podmienky (brutto)
33000.00-35000.00 EUR/YEAR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Váš profil a povinnosti - Your Profile and Responsibilities

Je potrebné mať vždy na pamäti svoje celkové poslanie:
Prejavovať a dávať k dispozícii svoje zručnosti na úrovni svetovej kvality v hodnotení a hľadaní riešenia problémov vrátane:
· Proaktívneho zhromažďovania údajov z vhodných zdrojov
· Hĺbkovej analýzy hlavných príčin
· Neustáleho zamerania na dlhodobé plány a ciele
· Sledovania týchto plánov a cieľov prostredníctvom rozhodnej a sebaistej činnosti
· Budete rozvíjať a udržiavať zdravý vzťah so zamestnaneckými radami
· Budete koučom a poradcom vedúcich tímov na území Slovenska
· Budete klásť dôraz na neustále zlepšovanie a najlepšie postupy, ktoré majú zdieľať ostatné tímy ako aj mzdové učtárne a finančné oddelenia spoločnosti Amazon
· Budete rozvíjať inovatívne modely, užívateľsky prívetivé modely zmien, popri kreatívnych, pružných modeloch pracovnej doby

Vaše základné kvalifikačné predpoklady Bakalársky titul v oblasti riadenia ľudských zdrojov, podniku alebo v príbuznej oblasti Plynulá znalosť Anglického jazyka slovom aj písmom Minimálne 5-ročná prax v oblasti ľudských zdrojov v rámci medzinárodného a dynamického prostredia orientovaného na zákazníka Predchádzajúce skúsenosti v oblasti spolupráce so zamestnaneckou radou/odbormi Výborná schopnosť vedieť si stanoviť priority a dodržiavať termíny Dôkladná znalosť slovenského pracovného práva Preukázateľná schopnosť vedieť pozitívne presviedčať a ovplyvňovať: byť skúseným vyjednávačom Osvedčený blízky vzťah k práci v rámci rozsiahleho riadenia pracovnej sily: schopnosť poskytovať zmysluplné vzdelávacie poradenstvo pre vedenie spoločnosti Schopnosť urobiť krok späť a pozrieť sa na dlhodobé ciele v prospech rastu oddelenia Úspešná práca s výsledkami pri nastavovaní variabilných modelov odmeňovania Byť veľkorysý a podeliť sa so svojou intelektuálnou zvedavosťou – priniesť do tímu hlbší pohľad zvonku spoločnosti a z väčšej diaľky Dokázať sa vynájsť a byť flexibilný Veľkou výhodou je znalosť metodík štíhlej prevádzky, Six Sigma a Kaizen.

Po celý čas sa budete zameriavať na dosiahnutie pozitívneho konečného výsledku: budovanie rastúcich tímov a stmeľovanie širšieho okruhu prevádzok, aby sa stali čo najskvelejším miestom pre prácu. V tomto procese budete preukazovať hlbšie pochopenie jedinečných výziev, ktorým čelia vysoko interaktívne tímy, a primerane podporovať ich záujmy. Ak máte záujem o prácu v rýchlo rastúcej a inovatívnej spoločnosti a spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte a ešte dnes sa prihláste na túto pracovnú pozíciu! Základný ročný plat na danej pozícii je 33 000 EUR a zároveň ponúkame ďalšie časti mzdy.Amazon je zamestnávateľom, ktorý poskytuje rovnaké príležitosti. Pevne veríme, že zamestnávať rozmanitú pracovnú silu je kľúčom k nášmu úspechu. Rozhodnutia o prijatí do zamestnania robíme na základe vašich skúseností a zručností. Vieme oceniť vaše nadšenie objavovať, vynachádzať, zjednodušovať a budovať. Spoločnosť Amazon berie ochranu vašich osobných údajov vážne a rešpektuje predpisy EÚ aj miestne zákonné predpisy o ochrane osobných údajov. Ak s tým nevyjadríte svoj nesúhlas, predložením svojho životopisu dávate spoločnosti Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, povolenie na uchovanie vašich osobných údajov v elektronickej databáze spravovanej spoločnosťou Amazon Corporate LLC. v USA alebo niektorou z jej pridružených spoločností na účely posudzovania vašej vhodnosti na túto alebo budúce voľné pracovné pozície a na realizáciu procesu vášho prijímania do zamestnania. Ak by ste sa kedykoľvek rozhodli, že chcete, aby boli vaše osobné údaje zmazané, stačí o tom informovať spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva. Spoločnosť Amazon bez vášho predchádzajúceho súhlasu neposkytne vaše osobné údaje žiadnej tretej strane. V rámci procesu pohovoru vás môže spoločnosť Amazon požiadať o povolenie na to, aby spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, mohla samostatne overiť údaje týkajúce sa vašej žiadosti, vašu doterajšiu prax a zázemie prostredníctvom tretej strany, ktorá takéto služby poskytuje.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Amazon je zamestnávateľ, ktorý poskytuje rovnaké príležitosti. Pevne veríme, že zamestnávať rozmanitú pracovnú silu je kľúčom k nášmu úspechu. Rozhodnutia o prijatí do zamestnania robíme na základe vašich skúseností a zručností. Vieme oceniť vaše nadšenie objavovať, vynachádzať, zjednodušovať a budovať.Spoločnosť Amazon berie ochranu vašich osobných údajov vážne a rešpektuje zákony EÚ aj miestne zákony na ochranu údajov. Ak s tým nevyjadríte svoj nesúhlas, predložením svojho životopisu dávate spoločnosti Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, povolenie na uchovanie vašich osobných údajov v elektronickej databáze prevádzkovanej spoločnosťou Amazon Corporate LLC. v USA alebo niektorou z jej pridružených spoločností na účely posudzovania vašej vhodnosti na túto alebo budúce voľné pracovné pozície a na realizáciu procesu vášho prijímania do zamestnania.Ak by ste sa kedykoľvek rozhodli, že chcete, aby boli vaše osobné údaje odstránené, stačí o tom informovať spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva. Spoločnosť Amazon bez vášho súhlasu neposkytne vaše osobné údaje žiadnej tretej strane. V rámci procesu pohovoru vás môže spoločnosť Amazon požiadať o povolenie na to, aby spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, mohla samostatne overiť údaje týkajúce sa vašej žiadosti a vaše osobné údaje prostredníctvom tretej strany, ktorá takéto služby poskytuje.
ID: 3418267  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 33000.00-35000.00 EUR/YEAR