Office sales manager - Komárno

AMAZING MEDIA Kft.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
január / február
Mzdové podmienky (brutto)
750-950 EUR - základ + predajné bonusy /800-1100 EUR/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia so zákazníkmi zo segmentu malých, stredných i korporátnych firiem
konzultácie a navrhovanie vhodných inzertných kampaní podľa potrieb zákazníka
aktívne oslovovanie zákazníkov s ponukou našich produktov a služieb prostredníctvom telefonického oslovovania
zaistenie administratívnej činnosti s tým spojenej
zodpovednosť za plnenie vlastného i tímového plánu

Motivačné finančné ohodnotenie (fixná mzda + zaujímavá provízna položka)
Príjemnú a priateľskú atmosféru

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

SOU alebo SŠ s maturitou
Užívateľská znalosť práce na PC
Vynikajúce komunikačné, prezentačné a argumentačné schopnosti
Orientácia na zákazníka a výsledok
Odolnosť voči stresu a trpezlivosť
Samostatnosť, cieľavedomosť, aktívny prístup k práci
Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja alebo zákazníckeho servisu výhodou
Znalosť slovenského alebo anglického jazyka na úrovni rodného hovoriaceho
Nemecký a anglický jazyk výhodou (nie je podmienkou)

Spoločnost Amazing Media Group je mladá a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť zaoberajúca sa marketingom a médiami. Sme vydavatelom B2B časopisou: Reportáže z Priemyslu a IPARI RIPORTOK. Máme viac ako 10 rokov skúsenosti.
ID: 3218957  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750-950 EUR - základ + predajné bonusy /800-1100 EUR/