Asistent predaja / Skladník

AMALTHEA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900€ živosť + pohyblivá zložka (do 200€) + bonusy z predaja (neobmedzene),.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predajcu / skladníka v Bratislave do predajne s nábytkom. Baví vás predaj no zároveň vám neprekáža pohyb ? Hľadáme človeka ktorý sa nebojí predávať a zároveň je schopný rozviesť tovar zákazníkom (približne 2 týždne v predaji a 2 týždne rozvozov).

Možnosti kariérneho rastu – pre tých, ktorí majú ambície a chuť sa ďalej rozvíjať.

Vašou náplňou práce bude:
- predaj tovaru
- prozákaznický prístup
- rešpekt k zákazníkom
- plánovanie dopravy
- realizovanie dopravy tovaru k zákazníkovi
- reklamácie
- kontrola a udržiavanie skladu
- prax v danom odbore je vítaná ale nie je podmienkou

- Zamestnanecké zľavy
- Výborný kolektív
- Bonusy z predaja k fixnému platu
- Odmeny za dobre vykonanú prácu
- Team buildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
OMEGA - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme milého kolegu, ktorý
- má veľmi dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- je aktívny a ochotne plní pracovné úlohy
- je dôsledný a má zmysel pre poriadok
- je kreatívny
- rád sa učí nové veci

Spoločnosť BLEST sa zaoberá výrobou a predajom čalúneného nábytku. V súčasnosti máme na trhu viac ako 150 predajní a prax od roku 1999.

Cieľom našej spoločnosti je dopriať zákazníkovi postel alebo sedačku ktorá predčí jeho očakávania. Základom je nielen kvalitný tovar ale aj servis zákazníka na tej najvyššej možnej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BLEST
Rožňavská 1
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Yurij Yuriv
Tel.: 0919 184 015
E-mail: poslať životopis
ID: 3408472   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€ živosť + pohyblivá zložka (do 200€) + bonusy z predaja (neobmedzene),.